999 rezultate për

douglas

Zeta-Jones nuk e heq unazën e Douglas (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga aktori Michael Douglas duket se Catherine Zeta-Jones nuk ndihet edhe aq mirë. Këtë e tregon dhe pamja e
Douglas-Zeta Jones, divorci 300 milionë $ Revista amerikane "Star" sjell rrëfimin bombastik për divorcin e dy yjeve të Hollywood-it Michael Douglasit dhe Catherin
E mahnitshmja Catherine Zeta-Jones (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Catherine Zeta Jones është shfaqur e mrekullueshme në premierën e filmit ku është protagoniste "Red 2".
Catherine Zeta-Jones, më e bukur se kurrë (FOTO-LAJM) Catherine Zeta-Jones duket se ka hedhur tej periudhën e vështirë që kaloi gjatë sëmundjes së të shoqit, aktorit të famsh
Aktorja Zeta-Jones rrëfen ditët e vështira të depresionit Aktorja Catherine Zeta-Jones gjatë një interviste për revistën amerikane InStyle ka rrëfyer ditët e vështira të depresio
R.Madrid, 4 emra për krahun e djathtë (FOTO LAJM) Largimi i Carvalho ka bërë që tek Real Madrid të mendohet për një zëvendësues. Emri që pëlqehet më shumë nga tekniku por
Albanese ‘kopjon’ Michael Douglas (VIDEO) Një politikan australian akuzohet se ja bërë parodi me fjalimin e aktorit Michael Douglas në filmin "Presidenti Amerikan
Douglas: Chatherine nuk më kërkoi ndihmë Michael Douglas është i bindur se Catherine Zeta-Jones nuk ka kërkuar menjëherë ndihmë për çrregullimin bipolar, për shk
Duhani dhe alkooli mund të shkaktojë kancer Kohët e fundit, gjatë një bisede në programin televiziv të Dejvid Letterman, aktori Michael Douglas tha se ishte diagnos
Catherine Zeta-Jones e pikëlluar per bashkeshortin Catherine Zeta-Jones ka thënë se e ka shumë të vështirë teksa e sheh burrin e saj Michael Douglas të lodhur duke luftuar
Douglas i befasuar nga dashuria me Catherine Michael Douglas ka pranuar se ishte i befasuar kur kishte rënë në dashuri me Catherine Zeta Jones, sepse
Twente refuzon oferten Juventusit per Douglasin Drejtuesit e Twentes ka hedhur poshtë ofertën e Juventusit për shërbimet e mbrojtësit brazilian