999 rezultate për

douglas

Douglas Costa trondit Bayernin kërkon të largohet Douglas Costa befason Bayern Munich pasi deklaron se nuk është i lumtur ne “Allianz Arena” dhe mendon largimin në fund t
Ishte vendimtar në fundjavë, Ancelotti përgatit "surprizën" për Costën Të mërkurën do të luhet ndeshja ndaj Lajpcigut dhe u duk se yjet e Bajernit e kishin mendjen tek ajo. Bavarezët harruan
Bayerni i falet një super goli të Douglas Costës (VIDEO) Bayerni i Mynihut rimerr vendin e parë në renditjen e Bundesligës. Formacioni i Ancelotti fitoi me shumë vështirë në tra
Bayern nuk ndalet, u rikthehet fitoreve (VIDEO) Pas barazimit 2:2 me Eintracht Frankfurt, Bayern Munichu i Carlo Ancelottit, ka gjetur rrugën drejt fitores në Bundeslig
Kina krijon teleskopin gjigant që kërkon për UFO Kina po ndërton teleskopin më të madh në botë, i cili pritet të përfundojë këtë javë. Shumë shkencëtarë janë të ngaz
Dortmund shumë i fortë për Bayern (VIDEO) Borusia Dortmund dhe Bayern Munich kanë barazuar 0:0 në Sigal Iduna Park, duke ndarë kështu pikët me njëra-tjetrën. N
15 vite të lumtura për Chaterine Zeta Jones dhe Michael Douglas (FOTO LAJM) 15 vite martesë nuk kanë qënë mjaft të lehta për Chaterine Zeta Jones dhe Michael Douglas, por duket se ata ia kanë dalë
Ja si ndryshojnë 10 ekipet më të mëdha në Evropë (FOTO LAJM) Kampionatet kryesore në Evropë e kanë mbyllur merkaton e transferimeve përveç Anglisë, e cila do ta mbyllë sot në orën
Michael Douglas me një tjetër trofe në aktrim Aktori 70 vjeçar Michael Douglas ka tërhequr çmimin “Genesis”, që njihet ndryshe edhe si çmimi Nobel i hebrenjve. Ky çmi
Bayerni kërkon yllin e Shahktarit Bayerni është në kërkim të një blerje cilësore për sezonin e ardhshëm. Pas sfumimit të pistës që të dërgon te Gundogan,
Formacioni më i mirë i sezonit (FOTO LAJM) Dje kanë përfunduar të gjitha kampionatet kryesore evropiane dhe tashmë mund të nxjerrim dhe formacionin më të mirë të v
Alketa Vejsiu 14 vjeçe në krah të aktorit të famshëm (FOTO LAJM) Prezantuesja Alketa Vejsiu është kthyer pas në kohë, ndërsa në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotograf
Douglas Costa: Dua Chelsean, dua Mourinhon (VIDEO) Douglas Costa i ka të qarta idetë për sezonin e ardhshëm. 24-vjeçari brazilian dëshiron të largohet nga Shakhtar Donetsk
Zeta Jones dhe Douglas rikthim si 13 vite më parë Pas shumë problemeve në çift, e ku përfundoi me ndarje e me shumë vuajtje sidomos nga ana e Zeta Jones, tashmë marrëdhën
Zyrtare: Douglas Pereira te Barcelona (VIDEO) Nëpërmjet një komunikate për shtyp të publikuar në faqen e tij në internet, klubi i Barcelonës ka njoftuar arritjen e ak
Barca shpenzon 8 milion euro për Douglasin Barcelona shpenzon 8 milionë milionë euro për transferimin e Douglas Pereira në Camp Nou. Sipas Marca 24 vjeçari do të
Barça ultimatum Sao Paulos për Douglas (VIDEO) Barcelona do të mbyllë sa më shpejt tratativat për Douglas, futbollistin e Sao Paulos që ka superuar Juan Cuadradon përs
Lucescu "mesazh" Milanit: Douglas më i mirë se Rodriguez Milan dëshiron të sjellë në Itali Douglas Costa: braziliani i Shakhtar Donetsk do të ishte ideali për sulmin e Filippo I
Sëmundja e Douglas, Zeta-Jones rrëfen vështirësitë Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas, gjatë një interviste janë rrëfyer për momentet e vështira kur u përballën me s
Douglas këshillon prindërit: Mos i lini fëmijët, ti dorëzohen drogës Për të gjithë prindërit, aktori dhe producenti amerikan Michael Douglas, ka dhënë këshilla për të mbajtur nën kontroll f