999 rezultate për

dosjen

Kurti: Thaçi u dorëzua përballë kriminelëve që vranë Enver Zymberin Ish-lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti në gjashtëvjetorin e aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit tha se En
“Koalicioni me Vetëvendosjen afër, po presim dështimin e PAN-it” Deputeti i ri nga AKR-ja Korab Sejdiu, në një intervistë për Ekonomia Online ka thënë se bisedimet mes koalicionit LAA d
Osmani: LDK-ja e hapur për bisedime me Vetëvendosjen, por edhe me AAK-në e Nismën Vjosa Osmani, deputete e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka thënë se kanë zhvilluar një takim inicial me grupin parlament
Mustafa i gatshëm të bashkëpunoj me AAK-Nisma-Vetëvendosjen Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa e ka lënë të hapur mundësin për futjen në koalicion qeverisës me
Veseli thumbon Vetëvendosjen: Po gëzojnë për fitoren tonë Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka thënë se e gjithë Kosova i është gëzuar fitores së PaN-it, përfshirë këtu edhe opozitë
E paimagjinueshme, zyrtari i PAN fton Vetëvendosjen në koalicion Jakup Krasniqi ka një propozim interesant për formimin e qeverisë së Kosovës, ku të përfshihen edhe PAN dhe Vetëvendosja
Xharra godet Vetëvendosjen: Po manipuloni të rinjtë! Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra, ka akuzuar sërish Lëvizjen Vetëvendosje për manipulimin e të rinjve. Përmes një pos
Përfundon mbledhja e Komisionit të Etikës për çështjen Skënderbeu Komisioni i Etikës është mbledhur sot në orën 13:15 minuta, por sërish nuk ka dalë me asnjë vendim për dosjen e Skënderb
FSHF dorëzon dosjen për të fituar të drejtën e finales së Superkupës së Europës Federata Shqiptare e Futbollit më në fund gjatë ditës së djeshme ka dorëzuar në UEFA dosjen me dokumentacionin e nevojsh
Kusari Lila thumbon Vetëvendosjen: Mos votoni me zemër, por votoni me kokë Themeluesja e Lëvizjes “Alternativa”, Mimoza Kusari Lila u ka bërë thirrje simpatizantëve të koalicionit LDK-AKR-Alterna
Njihuni me vajzën që la Norvegjinë për Vetëvendosjen Ajo ështëVlora Haxhimehmedi, 33 vjeça dhe vjen nga komuna e Mitrovicës. Ajo është kthyer nga Norvegjia për t'u angazhuar
Pacolli: Me Vetëvendosjen do jemi pas zgjedhjeve Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, duke komentuar dështimin e koalicionit me Vetëvendosjen, ka thënë se është i bindur se m
Kodheli i hap "dosjen" Bashës Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka zhvilluar një takim me banorët e fshatrave Bardhoc dhe Shtiqen në Kukës. Gjat
Berisha zbulon “skenarin” e Ramës pas deklaratave për bashkim me Kosovën Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama për bashkim me Kosovën, ka reaguar edhe ish-kryeminbistri Sali Berisha. Me
Nis procesi për dosjen “Xibraka”, sot dëshmon Ermal Hoxha Ditën e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda do të nisë procesi gjyqësor për dosjen “Xibraka”. Krimet e Rënda do të m
Ameti: Jugohromi nuk hapet pa u vendosur filtrat Kombinati metalurgjik "Jugohrom", i cili u mbyll pas shumë protestave të qytetarëve, nuk do të rihapet deri sa të përmbu
Grabitja në Rinas, komandoja tregon shokët dhe skemën e grupit Pasi ka heshtur për dy muaj duke mohuar përfshirjen në grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, ish-komandoja Ditjon Memlika k
Bashkia e Tiranës nis vendosjen e ndriçimit në pjesën e parë të Bulevardit të Ri Segmenti i parë i Bulevardit të Ri të Tiranës do të hapet në maj, si për kalimtarët, ashtu edhe për makinat. Kryetari i
Arrestohet i dyshuari për vendosjen e pakos së dyshimtë në Shtëpinë e Bardhë Shërbimi sekret i SHBA-ve ka vënë në pranga një person në afërsi të Shtëpisë së Bardhë pasi dyshohet se kishte lidhje me
Prokuroria fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen Shullazi, zbulohet arsyeja Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tir