999 rezultate për

dosjen

Ministria fsheh dosjen e dhëndërrit 27-vjeçar të Haradinajt Ministria e Shëndetësisë ka vendosur ta mbajë fshehur dosjen e dhëndrit të Ramush Haradinajt. Dosja, e cila përmban d
Kjo e pret Vetëvendosjen pas nënshkrimit të koalicionit me AKR-në Publicisti dhe gazetari, Adriatik Kelmendi, i ka bërë disa llogaritje rreh koalicionit që u bë para pak çastesh në mes t
Dalin prova të reja për dosjen “Lumezi” Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka siguruar një vërtetim nga ish-Sekretari Krahinor i Administratës dhe Judi
Babai i biznesmenit dorëzon provat në Prokurori për burimin e 800 mijë eurove Rasti i biznesmenit 25-vjecar që u kap nga policia me 800 mijë euro në makinë dhe dy patentat e Saimir Tahirit, shkaktoi
I doli emri në dosjen e Habilajve, ku gjendet sot Ylli Baka (FOTO LAJM) Këngëtari Ylli Baka u vu në qendër të medias për shkak se emri i tij u përmend në dosjen e përgjimeve të Habilajve.
Gjyqtari në Gjirokastër i kërkon avokatit të studiojë dosjen me 600 faqe për 22 orë Një skandal ka përfshirë Gjykatën e Apelit Gjirokastër. Tomorr Shkreli, i cili po gjykon çështjen e shtetasit Ajet
Flet vëllai i Zymer Krasniqit: Mund ta paditim Lumezin Zymer Krasniqi, emri i të cilit ishte fshirë për t’u shkruar ai i Aleksadër Lumezit në dosjen e provimit të jurisprudenc
Berisha për dosjen "Tahiri": Rama e dërgoi vetë dosjen në media Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habila
"Shkoi në Itali për të mbyllur dosjet", Xhafaj i përgjigjet Berishës Pas akuzave të rënda të ish-kryeministrit Sali Berisha se Fatmir Xhafaj gjendet në Itali për të mbyllur dosjen e vëllait
Berisha pa "qytetarin digjital": Xhafaj shkoi urgjent për dosjen Tahiri në Itali Ministri i Brendëshëm ndodhet për një vizitë pune në Itali, por sipas ish-kryeministrit Berisha ai ndodhet atje pikërish
Abrashi e bën fakt të kryer: Si kryetar i Prishtinës do të bashkëpunoj edhe me Vetëvendosjen Kandidati i LDK’së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi tashmë është plotësisht i bindur se do të jetë kryetar i ar
Duan “kokën” e Tahirit, treshja e prokurorëve zbarkon te Krimet e Rënda Pas ndërprerjes së seancës në Kuvend, tre prokurorët e çështjes së Saimir Tahirit, kanë mbërritur në Prokurorinë e Krime
Artan Hoxha: Dosja e prokurorisë ka një problem të madh Gazetari Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë sot nga emisioni “Studio e hapur” në “Neës 24”, kur tha se dosja e p
I arrestuari në Vlorë: "Nuk i kemi mirë punët me ata të shtetit" Një tjetër i arrestuar për llogari të autoriteteve italiane mbi dosjen “Habilaj”, është edhe shtetasi Nezar Seiti. P
Prokuroria hap dosjen: Si hetuam Habilajt dhe lidhja e tyre me Tahirin Prokurori i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ka treguar se si filloi hetimi ndaj grupit të vëllezërve H
"Vatikani publikoi dosjen e Saimir Tahirit në Shqipëri" Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhija ka bërë një postim të çuditshëm në Facebook duke theksuar se dosjen e Saimir
EKSKLUZIVE/ Përmendja e Prishtinës në dosjen Habilaj, flet Policia e Kosovës Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Hetimet ndaj grupit kriminal Habilaj është tema kryesore në Shqipëri pasi ky grup dr
Pas Tahirit, priten 12 arrestime në rangje të larta të Policisë së Shtetit Vazhdojnë hetimet në lidhje me “dosjen Habilaj” ndërkohë prokuroria ka ndërmarrë hapin e rëndësishëm drejt arrestimit të
Edhe 7500 euro dënim për Vetëvendosjen Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka aprovuar ankesën e bërë nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokr
Deklarata e fortë e Nanos: Rama ka kohë që e di për dosjen dhe Tahirin Analisti Mustafa Nano i ftuar në emisionin “Opinion” këtë mbrëmje ka ka deklaruar se Rama e ka ditur prej kohësh për dos