999 rezultate për

dosjen

Gjoba e deri në arrestime, sot miratohet ligji për vendosjen e sahateve në puse Nëse keni një pus në shtëpi, brenda 6 muajsh duhet të lidhni një kontratë me ujësjellësit për të vendosur matësat ose do
Themelorja pranon kërkesën e Kasamit për zhvendosjen e selisë së partisë Gjykata Themelore Shkupi 2 ka pranuar kërkesën e Lëvizjes Besa, krahut të Bilall Kasamit për zhvendosjen e selisë së par
Bilalli godet rëndë Vetëvendosjen, përmend orgjinë seksuale dhe barin Bilall Sherifi, shefi Grupit Parlamentar të Nismës për Kosovën ka komentuar kërkesën e LDK-së ndaj kryeministrit Ramush
KOMENT/ Të pakënaqurit po e sulmojnë Vetëvendosjen me ``qetësi dhe dashni`` Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Tashmë duket që zënkat në Lëvizjen Vetëvendosje nuk kanë kthim prapa dhe vetëm një m
Kërcënon Myftaraj: Erdoganit do t'i ikë koka po erdhi në Tiranë (VIDEO) Njëri ndër analistët më kontraverz në Shqipëri i cili shpesh herë shfaq edhe urrejtje të hapur ndaj komunitetit musliman
AAK dhe PDK takohen me Vetëvendosjen Para disa ditëve disa prej zyrtarëve të koalicionit PAN kanë zhvilluar një takim me shefin e grupit parlamentar të Lëviz
Njeriu i PDK-së fyen rëndë Vetëvendosjen Sekretari i Degës së PDK-së në Prishtinë, Bujar Cakolli, ka komentuar dorëheqjen e Visar Imerit, duke e cilësuar si bete
Studentët: Ideja e Selim Pacollit për ndërtimin e xhamisë në UP, e rrezikshme Në një reagim publik Parlamenti Studentor i Universitetit të Prishtinës ka thënë që ata e shohin si shumë të rrezikshme
Fatmira Hajdari del e përfshirë edhe në dosjen Shullazi Për të parën herë Emiljano Shullazi ka vendosur që të thotë të vërtetën në lidhje me kërcënimin ndaj biznesmenit Ylvi Be
Mbajtja në burg e Kurtit për ta ndarë në dysh Vetëvendosjen Dyshohet se mbajtja e Albin Kurtit në burg në këtë kohë është inskenuar nga partitë në pushtet për të ndarë Lëvizjen Vet
Dalin emrat e shqiptarëve të përfshirë në dosjen Habilaj, çfarë ndodhi me Tahirin Media italiane Meridio Neës me anë të një lajmi ka njoftuar mbylljen e hetimeve të dosjes Habilaj nga Prokuroria e Katan
Rrogat e majma po e përçajnë Vetëvendosjen Lëvizja Vetëvendosje, në dukje partia më unike, të paktën deri në fund të javës së kaluar po kalon nëpër një situatë të
Haradinaj kërcënon banorët e Hadës dhe Shpitullës Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas takimit me menaxhmentin e KEK-ut, banorët e Shipitullës dhe Hadës tha se ta
Lumezi: Dosjen e juriprudencës u munduan ta përdorin për shantazh Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, për herë të parë foli detajisht lidhur me akuzat publike ndaj tij për falsif
Dalin probleme me zhvendosjen e Hadës dhe Shpitullës Korporata Energjetike e Kosovës po rrezikon që të dalë jashtë funksionit shkaku i mungesës së rezervave të qymyrit. M
Haziri fton Vetëvendosjen që të rrëzojnë qeverinë Haradinaj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në emisionin "Debat" në RTK ka komentuar punën 100 ditore të qeverisë së drejtuar nga
Si u transferua në Shkodër prokurori pasi kishte në dorë dosjen e Dakos Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është përfolur prej disa ditësh se është përgjuar dhe i janë zbuluar lidhje me t
PDK lëshon ofendime të rënda për Vetëvendosjen Partia Demokratike e Kosovës, në një deklaratë për media, ka thënë se Vetëvendosje po përpiqet që me propagandë ta mbulo
Nën hetim 40 persona për dosjen Habilaj, ja ku e mori makinën Tahiri Zyrtarisht dosja voluminoze e grupit kriminal “Habilaj”, e përkëthyer nga specialistët e ministrisë së Drejtësisë, ka mb
Ia mori PDK-së komunën, kandidati i LDK-së falenderon Vetëvendosjen Lidhja Demokratike e Kosovës ka rikthyer pushtetin në Vushtrri pas 10 vjetësh që e mbante Partia Demokratike e Kosovës.