999 rezultate për

dosjen

Skandali/ 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e Eskobarit Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet mbrëmje
Raporti i Progresit kritikon Vetëvendosjen për gazin lotësjellës në Kuvend Sot Komisioni Evropian ka publikuar Raportin e Progresit për Kosovën. Në mesin e shumë problemeve në raport është the
SKANDAL/ Oficeri merr 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit" Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet. Nëpërm
Zeka: Gënjeshtër e kulluar, turp për Vetëvendosjen Deputeti i Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka, ka reaguar ashpër ndaj deputetes së VV-së, Fitore Pacolli. Zeka e quan
Adriatik Llalla nën hetim, gazetarja tregon detaje për dosjen sekrete Hetimi i ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla është kthyer në një temë shumë të komentuar në politikën shq
Sot është ditë e veçantë për Kurtin dhe Vetëvendosjen Deputeti më i votuar në zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit, Albin Kurti ka një ditë të veçantë. Lideri i Lëvizjes Ve
Asambleistja hidhëron Vetëvendosjen Asambleistja e lëvizjes Vetëvendosje, në Komunën e Gjilanit, Festa Shabani, nga sot do të vazhdojë punën si asamblesite
Basha i përgjgjet presionit rus të Ramës me dosjen Tahiri Partia Demokratike është përgatitur se çfarë do të kërkojë të hënën në takimin e parë të komisionit hetirmor për çështje
Hoxha akuzon Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin për vetëvrasjen e Astrit Deharit Ish-ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, që tash mban postin e ministri për Integrime Evropiane, ka reaguar në Kuvend,
Ky është personi që do të drejtojë Vetëvendosjen në Prishtinë Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje, në mbledhjen e saj të fundit, ka zgjedhur për Koordinator të Qendrës së Prishtinës, anë
Koha kur Shpendi deklaronte se pa Vetëvendosjen është një hiç Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti brenda natës kishte ndërruar edhe bindjes politike duke u bërë pjesë e Lëvizjes Vet
Menjëherë pas njohjes, Kosova vendos marrëdhënie diplomatike me Barbadosin Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka bërë të ditur se Kosova tashmë ka nënshkruar vendosjen e marrëdhënieve
Angellov kërkon rivendosjen e përmendores së Qosetos Stojançe Angellov ka reaguar në Facebook për largimin e përmendores së Andon Qoses, nga autoritetet e Bashkisë së Shkupi
U thirr në Prokurori për dosjen CEZ, ish-ministri i Berishës rrëfen dëshminë Prokuroria e Tiranës vendosi që të thërriste për çështjen e privatizimit të CEZ, ish-ministrin e Ekonomisë Genc Ruli.
Nis ngritja e flamurit kosovar te rrethi në Prishtinë Pas shumë debatesh, ka filluar ngritja e flamurit të Kosovës “Te Rrethi” në Prishtinë. Gazetarët nga vendi ngjarjes r
Haradinaj: Kam urdhëruar vendosjen e flamurit shtetëror Te Rrethi Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ka urdhëruar vendosjen e flamurit shtetëror “Te Rrethi” në Pris
Tërhiqet grupi që do pengonte vendosjen e flamurit të Kosovës te rrethi Një faqe e krijuar mbrëmë në Facebook që bëri thirrje që të mbrohet flamuri kombëtar te Rrethi i Flamurit në Prishtinë ë
Kjo është mënyra e duhur për vendosjen e buzëkuqit E kuqja është një ngjyrë që bië shumë kollaj në sy dhe të gjithë dëshirojnë që ta vendosin ndonjëherë atë, qoftë në ndon
Nis peticioni on-line për vendosjen e flamurit të Kosovës Te Rrethi Në Facebook është krijuar një peticion online në prag të 10 vjetorit të pavarësisë. Ky peticion po kërkon vendosjen e fl
U thirr në Prokurori për dosjen CEZ, ish-ministri i Berishës rrëfen arsyen Prokuroria e Tiranës vendosi që të thërriste këtë të mërkurë, për çështjen e privatizimit të CEZ, ish-ministrin e Ekono