999 rezultate për

dosjen

"Ina Ina hiqi bre*ët", Ylli Dylgjeri i kujton Ramës dosjen sekrete pasi e shkarkoi nga puna Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Koncesioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra dhe urdhrin për kë
Nis seanca për dosjen "Hajdari", çfarë kërkon Izet Haxhia Ka nisur sot rreth orës 13:00 në Gjykatën e Apelit të Tiranës gjyqi për Izet Haxhinë, i dënuar me 25 vite burg për vrasj
"Makthi i Edi Ramës", Basha zbulon dosjen e re që implikon politikanët Pas takimit që pati me aleatët në seli në kuadër të protestës së nesërme të opozitës, kreu i PD-sw Lulzim Basha ka dekla
Kryemadhi akuzon Fleckenstein: U shqetësua për dosjen 339 njësoj si Rama Kryemadhi e ftuar nw News24 wshtw pwrgjigjur ashpwr ndaj deklaratave sulmuese tw eurodeputetit Knut Fleckenstein i cili
Balla: Shkëlzenit i iku babi nga Parlamenti, halle të mëdha po e presin Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar pas padisë për shpifje nga Shkëlzen Berishës,
Francezët të "prerë": Hiqeni taksën ndaj Serbisë Reagime të forta kanë ardhur nga ndërkombëtarët pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës ndaj produkte
Deputeti i AAK-së: Ky është serbi që me Kurtin themeluan Vetëvendosjen Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj, ka deklaruar së fundmi se Lëvizja Vetëvendosje është pa
Prokuroria zbardh dosjen, njihuni me shqiptarin që operoi fytyrën që të dukej si bullgar Me dëshirën për tu ikur nga vendi, Shqiptarët vjedhin identitetin e shtetasve të huaj, duke u maskuar herë si Grekë, Mal
Gjobiten bizneset që nuk vendosin flamurin e produkteve Bizneset tashmë kanë filluar vendosjen e flamujve të origjinës së produkteve nëpër markete e tyre, por shenjëzimi i tyre
Misteri 20 vjeçar: Materialet për kartelën e Ramës dhe gjyqin për Gregun dolën nga Berisha Ish-kryeministri Berisha përmendi për të disatën herë dje në Kuvend historinë problematike sipas tij të Edi Ramës me fam
Berisha rrëfen për dosje të reja: Nuk keni parë akoma të Gjiknurit Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në Opinion se do të dalin dosje të reja ku ndër të tjerë do të përfshihet edh
Volvo planifikon vendosjen e kamerave brenda makinës (FOTO LAJM) Kamera që monitorojnë sjelljet e shoferit dhe vlerësojnë nëse gjendja tij është në rregull Kohë më parë, njerëzit ish
Avokati i Balilit tregon çfarë përmban dosja 1 mijë faqëshe "Eskobari i Ballkanit" Avokati i Kelmend Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se nuk ekziston asnjë provë ligjore që mund të impliko
"Shteti falimentoi, Arben Ahmetaj hedh dosjen në derë të Kryeministrit" (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, ka reaguar në lidhje me vonesën e pagave të administratës të cilët ende n
"Tani më mori policia", zbardhen përgjimet e Prokurorisë për dosjen Habilaj Në dosjen hetimore të cështjes Habilajt, Prokuroria për Krime të Rënda ka zbardhur disa biseda mes të pandehurve. N
Mbyllen hetimet, çfarë do ndodh me dosjen "Habilaj" Hetimet e Prokurorisë për dosjen e famshme "Habilaj" mësohet se është mbyllur dhe tashmë çështja pritet që të kalojë në
Frashëri e quan Vetëvendosjen sekt Frashër Krasniqi i PSD-së e ka cilësuar Vetëvendosjen si sekt. Sektet janë grupe radikale të feve të ndryshme. Ende s’ka
Krimet e Rënda marrin vendimin e rëndësishëm për Tahirin Prokuroria e Krimeve të Renda ka vendosur të administrojë si provë vendimin e gjykatës së Katanias që e nxori ish minist
Vetëm një javë kohë për prokurorinë në dosjen e veteranëve Edhe një javë kohë i ka mbetur prokurorisë që ta dorëzojë të përmirësuar aktakuzën e njohur në opinion si “Veteranët “,
Gjiknuri mes tyre, Basha nxjerr dosjen e Dibrës Në një takim me gazetarët ditën e sotme, kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka folur në lidhje me situatën politike dhe kri