999 rezultate për

dortmundi

Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu
Jadon Sancho refuzoi Bayernin për Dortmundin Sipas drejtorit sportiv të Bayern Munich, Hasan Salihamidzic, Jadon Sancho kishte refezuar bavarezët për Borussia Dortmu
Humbi ndaj Dortmundit, Ribery sulmon gazetarin francez Bayern Munich mori një humbje tronditëse në fundjavë përballë skuadrës së Dortmundit me përmbysje me rezultatin 3 me 2.
Niko Kovac flet pas disfatës ndaj Dortmundit Skuadra e Bayern Munich u mposht në stadiumin “Signal Iduna Park” me rezultatin 3 me 2 nga Borusia e Dortmundit. Kjo
Zhbllokohet ndeshja, Bayerni kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi p
Ylli i Bayern në dyshim ndaj Dortmundit Trajneri i skuadrës së Bayern Mynih ka folur për takimin ndaj Borussia Dortmund. Ai ka theksuar se skuadra nuk do të hum
Atletico Madrid i hakmerret Dortmundit (VIDEO) Atletico Madrid i ka marrë hak Borussia Dortmundsit duke e mundur me një rezultat të lehtë, por me një rezultat shumë më
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Dortmundit në "Wanda Metropolitano". Ai që ka shënuar është mesfushori sp
Avioni i Dortmundit ulet mes ankthit dhe panikut në Madrid (VIDEO) Borussia Dortmundit do të luajë nesër kundër Atletico Madridit, ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Por di
Reus kalon në avantazh Dortmundin (VIDEO) Sulmuesi gjerman, Marco Reus ka kaluar në avantazh skuadrën e Borussia Dortmund në ndeshjen që po zhvillohet ndaj Wolfsb
Bomberi i Dortmundit që po frikëson Bundesligan Sulmuesi i skuadrës së Borussia Dortmund, Paco Alcacer është shndërruar në një Një prej lojtarëve më të rëndësishëm
“Blerjen më të mirë në botë e ka bërë Dortmundi" Trajneri i kombëtares së Belgjikës, Roberto Martinez ka theksuar se blerjen më të mirë në botë e ka bërë skuadra e Borus
Spanja kalon në avantazh ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, P
Paco, deklaratë befasuese për Dortmundin Paco Alcacer ishte heroi i skuadrës së Borusia Dortmund në fitoren e këtyre të fundit ndaj Augsburgut me shifrat 4-3. Tr
Zyrtare, Dortmundi e gjen te Barcelona pasuesin e Batshuayi Do të jetë Paco Alcacer njeriu që do të mbajë peshën e sulmit te Borussia e Dortmundit gjatë këtij sezoni. Drejtuesit ve
Dortmundi e nis me ‘poker’ ndaj Leipzigut, Mainzi fiton me Stuttgartin Borussia e Dortmundit i bën nisjen e duhur sezonit në Bundesligë. Verdhezinjtë fituan 4-1 në “Signal Iduna Park” ndaj Le
Napoli i Hysajt fiton bindshëm ndaj Borussia Dortmundit (VIDEO) Elseid Hysaj i qëndroi besnik ekipit të Napolit. Tekniku italian e ka caktuar sot shkodranin në rolin e kapitenit të sku
Gjigandët evropian duan shërbimet e talentit të Dortmundit Christian Pulisiç është një nga talentet e shumtë që dalin nga skuadra e Borusia Dortmundit. Lojtari me origjinë kro
Real Madrid rivalizon Liverpoolin dhe Chelsean për talentin e Dortmundit Real Madridi ka vendosur të hyj në garë për shërbimet e ylli të Borussia Dortmundit, Christiano Pulisic. Gjigantët e
Liverpool kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Bank of America Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtës