999 rezultate për

dortmundi

Borussia e Dortmundit gjen shpejt zëvdësuesin e Pulisic Borusia e Dortmundit e ka gjetur shpejt zëvëndesuesin e Christian Pulisicit i cili në fund të këtij sezoni do të transfe
Talenti Dortmundit flirton me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO) Tayana ështënja nga reperet më të sukseshme në Kosovë dhe në Shqipëri. Ajo po bën namin me hitet e saj, madje së fu
Dortmundi hedh "rrjetën" tek kombëtarja Gjermane për të zëvendësuar Pulisiçin Dortmund duket se ka ndërmënd të plotësojë vëndin e lënë bosh nga largimi i Pulisiç i cili iu bashkua Chelsea për një sh
Përfitimet marramndëse të Borussia Dortmundit nga shitja e yjeve ndër vite Borussia e Dortmundit është një klub që prodhon talente duke i shitur më pas me shifra marramadëse. Është një klub që nd
Chelsea bën goditen e madhe, zyrtarizon yllin e Borussia Dortmundit Tashmë është zyrtare, Christian Pulisic është zyrtarizuar si lojtari më i Chelseat. Amerikani u ble nga Borussia e Dortm
Ylli Borussia Dortmundit pranon të shkojë te Chelsea Christian Pulisic, sulmuesi Borussia Dortmundit ka pranuar që të transferohet në Chelsea një fund të këtij sezoni. Ch
Borusia Dortmund rikthehet te fitorja, thyen Monchengladbach (VIDEO) Borusia e Dortmundit forcoi pozitat në krye të renditjes së Bundesligës pasi mundi rivalin direkt Gladbahun në “Siglan I
PSG kërkon mesfushorin e Dortmundit PSG është në kërkim të një mesfushori në merkaton e janarit, shkruan Albeu.com. Parizienët kanë pikëtuar mesfushorin
Dusseldorf dyfishon rezultatin ndaj Dortmundin (VIDEO) Dusseldorf ka dyfishuar rezultatin ndaj Borussia Dortmund në "Espirit Arena". Ai që ka shënuar është futbollisti Zim
Dusseldorf befason Dortmundin (VIDEO) Dusseldorf ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Espirit Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Lu
Niko Kovac optimist për titullin: Do ta arrijmë Dortmundin Bayern Munich arriti të fitonte bindshmë dje ndaj Hannoverit me rezultatin 4-0. Kjo ishte fitorja e 3 radhazi për Bavare
Tifozët e Borussia Dortmundit, nderojnë Nuri Sahinin (VIDEO) Borusia e Dortmundit fitoi dje 2-1 ndaj Werder Bremen duke vijuar kryesimin ne kampionatin gjerman te futbollit. Por
Bayern Munich poker Hannoverit, kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka kaluar krizën e rezultateve në kampionatin gjerman, teksa kanë fituar bindshëm në transfertë 4
Roma kërkon mesfushorin e Dortmundit Pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e trajnerit Eusebio Di Francesco, drejtuesit e Romës vazhdojnë të kërkojnë një mesf
Ylli i Dortmundit: Nuk kam besim te berberët gjermanë Ylli i Borussia Dortmund Jadon Sancho është mësuar me jetën në Gjermani, megjithëse pranon se akoma nuk ka besim te berb
Ish-mbrojtësi i Dortmundit pëson dëmtim horror (VIDEO) Bordeaux dhe St.Etien u përballën ditën e sotme në sfidën e vlefshme për javën e 16-të të kampionatin francez, por më sh
Milan hidhet në sulm për mesfushorin e Dortmundit AC Milan do me çdo kusht që të nënshkruajnë me një mesfushor në merkaton e janarit, shkruan Albeu.com. Drejtuesit e k
Ylli i Dortmundit refuzon Chelsean për Liverpoolin Anësori amerikan i Borussia Dortmundit, Christian Pulisic, parapëlqen t’i bashkohet Liverpoolit para rivalit të tij, Che
Marco Reus i jep avanatazhin Dortmundit (VIDEO) Marco Reus i kaloi vendasit në epërsi 1-0 duke realizuar nga penalltia në minutën e 39-të. /albeu.com/
Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu