999 rezultate për

dortmundi

Uli Hoenes presion Bayernit: Ndaj Dortmundit nuk dua justifikime Fitorja dramatike 5-4 ndaj Heidenham në Kupën e Gjermanisë ka bërë të lindin dyshime për formën e Bayern Munchen para nd
Manchester United del bllof, ylli i Dortmundit nuk shitet Jadon Sancho nuk do të largohet nga Borussia e Dortmundit. Të paktën kështu ka thënë drejtori i skuadrës gjermane Michae
Ylli i Dortmundit refuzon Manchester United Jadon Sancho nuk dëshiron të kthehet në Angli. Sipas mediave angleze talenti i Borussia Dortmundit nuk ka dëshirë të ri
Kjo është koreografia spektakolare e tifozëve të Dortmundit (FOTO LAJM) Një mur i verdhë për të karikuar skuadrën. Tifozët e Borussias së Dortmundit realizuan një koreofgrafi gjigante dhe spek
Kovac: Nuk më intereson Dortmund, mendoj për skuadrën time Niko Kovac nuk i intereson fakti që skuadra e tij ka kapur kreun e Bundesligës së bashku me Dortmund. Megjithatë, edh
Manchester United piketon yllin e Dortmundit Të gjithë duan Jadon Sançon. Për talentin anglez intereson shumë skuadra të mëdha ku pas PSG-së, së fundmi ka shfaqur in
Mjafton Martinez, Bayern merr kreun dhe kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka lënë pas krizën e rezultateve. Skaudra e Niko Kovac ka fituar me rezultatin minmal 1-0 në
Talenti anglez i vendos kusht United nëse duan të sigurojnë shërbimet e tij Manchester United duhet të shkojë në Champions për ta siguruar yllin e Dortmundit. Ylli i Borussia Dortmundit do të p
Rihapet gara për titull, Dortmund ngec ndaj Nurnberg (VIDEO) Dortmund ka gabuar sërish në Bundesligë, duke barazuar 0-0 në udhëtim me Nurnbergun, barazimi i tretë në 5 ndeshjet e fu
Çmendet Manchester United, 80 milion euro për yllin e Dortmundit Jadon Sancho është një nga surprizat më të bukura të këtij sezoni. 18 vjecari po mahnit me lojën në Bundesligë dhe në
Fitore e merituar, Tottenham shkatërron Dortmundin në Wembley (VIDEO) Tottenham Hotspur ka shkatërruar me rezultatin 3-0 Borussian e Dortmundit në stadiumin "Wembley", ndeshje e vlefshme për
Tottenham dyfishon rezultatin ndaj Dortmundit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka dyfishuar rezultatin ndaj Borussia Dortmund në "Wembley". Autori i golit është mbrojtësi belg,
Zhblokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Wembley". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Son He
Borussia e Dortmundit e coptuar ndaj Tottenhamit Borusia e Dortmundit do të luajë sot në Londër një nga ndeshjet më të rëndësishme në këtë sezon. Kryesuesit e Bundesligë
Werder Bremen i Milot Rashicas eliminon Dortmundin nga Kupa e Gjermanisë (VIDEO) Werder Bremen i Milot Rashicës ka eliminuar Borussia Dortmund në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Ndeshja zhbllok
Rashica kalon në epërsi Werder Bremen kundër Dortmundit (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi kos
Zyrtare: Futbollisti i Dortmundit huazohet te skuadra turke Futbollisti i Borussia Dortmund është transferuar te klubi turk, Besiktas. Kagawa është huazuar te Besiktas deri në p
Chelsea refuzon ofertat e Juventusit dhe Dortmundit për mbrojtësin e talentuar Chelsea po mundohet që të mbajë talentet që po nxjerrin nga akademia. Mbrojtësi Andreas Christensen është frustruar m
Sancho rinovon kontratën me Dortmundin Shitja e Pulisiç te Chelsea ka mbyllur përfundimisht çdo mundësi largimi të talentit tjetër, Jadon Sancho nga Borussia D
Bayerni e nis mbarë 2019-ën, presion Dortmundit 2019-ta nisi në mënyrën më të mirë për Bayern Munich. Kampionët e Gjermanisë triumfuan me rezultatin 1-3 në transfer