999 rezultate për

dortmundi

Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Ylli i Dortmundit është i hapur për një eksperiencë të re në Serie A Mario Gotze mund ta vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli gjerman i Borussia Dortmund, Gotze, është shprehur i hapur pë
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
Ashtu sic kishte njoftuar, Dortmundi nis stërvitje në mënyrë të vëçantë Erling Haaland nuk mund ta fshehte buzëqeshjen me shokët e tij të ekipit Borussia Dortmund derisa u kthyen në fushën e s
Dorëzohet Dortmundi: Sancho mund të largohet nëse dëshiron Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Hans-Joachim Watzke, ka thënë se klubi nuk do ta pengojë Jadon Snahcon, nëse ai d
Dortmundi i paduruar, nesër nis stërvitjen Borussia Dortmund do të kthehet në stërvitje të hënën por do të jetë i kufizuar në grupe prej dy personash ndërsa ata kë
Gotze larg Dortmundit, Milani destinacioni më i mundshëm Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë n
Reali i "fiksuar" pas Haaland, Dortmundi ia bën të qartë shifrën Nuk është Paul Pogba objektivi kryesor i Real Madrid në merkaton e verës. Deklaratat e super menaxherit Mino Raiola p
Ultrasit e Dortmundit bëjnë gjestin e madh në luftën kundër koronavirusit Kur jemi në një situatë të jashtëzakonshme për shkak se koronavirusi ka pushtuar botën, tifozët e Dortmundit kanë bërë n
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
I huazuar te Dortmundi, Achraf: Nëse më do Reali, unë kthehem I huazuar te Dortmundi, Achraf Hakimi është shprehur se do tu kthente te Reali nësë ato do të kishin nevojë për të dhe d
Haaland optimist: I shënova dy PSG-së, por mund ti shënoj më shumë Ylli i Borussia Dortmundit, Erling Haaland, thotë se përkundër fillimit të mirë të karrierës me klubin e tij të ri, ai e
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas
E ardhmja e Sanchos nuk është vendosur ende Ylli i Borrusia Dortmund mw shumw gjasa do tw largohet nw fund tw sezonit me skuadrat e mwdha europianw qw janw gati ta
Dortmundi i Haaland i thellon krizën Werderit të Rashicës (VIDEO) Werder Bremen është mposhtur në shtëpi nga Borussia e Dortmund duke thelluar kështu akoma më shumë krizën. Edhe psë n
Dortmundi kalon në epërsi ndaj Werderit të Rashicës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ja ka dalë të zhbllokoi rezultatin përballë Werderit të Rash
Neymar: Doja të luaja por klubi kishte frikë Sulmuesi brazilian i PSG, Neymar Jr ka folur për situatën e javëve të fundit ku ka qëndruar jashtë fushës, kjo sipas tij
Vetëm 7 minuta zgjat avantazhi i Dortmundit, Neymar barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 7 minuta avantazhi i Dortmundit teksa PSG ka barazuar me Neymar.