999 rezultate për

dortmund

Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Ylli i Dortmundit është i hapur për një eksperiencë të re në Serie A Mario Gotze mund ta vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli gjerman i Borussia Dortmund, Gotze, është shprehur i hapur pë
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
Lion-Juventus solli Koronavirusin në Francë, por dyshohet edhe për PSG-Dortmund Covid-19 në Francë, sipas një ish-mjeku të klubit të Lion, e ka sjellë Juventusi. Ndeshja e Champions League, Lion-J
Ashtu sic kishte njoftuar, Dortmundi nis stërvitje në mënyrë të vëçantë Erling Haaland nuk mund ta fshehte buzëqeshjen me shokët e tij të ekipit Borussia Dortmund derisa u kthyen në fushën e s
Dorëzohet Dortmundi: Sancho mund të largohet nëse dëshiron Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Hans-Joachim Watzke, ka thënë se klubi nuk do ta pengojë Jadon Snahcon, nëse ai d
Dortmundi i paduruar, nesër nis stërvitjen Borussia Dortmund do të kthehet në stërvitje të hënën por do të jetë i kufizuar në grupe prej dy personash ndërsa ata kë
Gotze larg Dortmundit, Milani destinacioni më i mundshëm Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë n
Reali i "fiksuar" pas Haaland, Dortmundi ia bën të qartë shifrën Nuk është Paul Pogba objektivi kryesor i Real Madrid në merkaton e verës. Deklaratat e super menaxherit Mino Raiola p
Bundesliga merr masa për krizën, lojtarët Bayernit bien dakord ti ulen pagat Bundesliga Gjermane është e para ligë që ka filluar zyrtarisht marrjen e masave ekonomike ndaj krizës së shkaktuar nga k
Ultrasit e Dortmundit bëjnë gjestin e madh në luftën kundër koronavirusit Kur jemi në një situatë të jashtëzakonshme për shkak se koronavirusi ka pushtuar botën, tifozët e Dortmundit kanë bërë n
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Formacionet zyrtare, PSG-Dortmund (FOTO LAJM) PSG pret Dortmund-in në shtëpi për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave. Francezët do të kërkojnë të përmbysin humbjen 2-1 të
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
I huazuar te Dortmundi, Achraf: Nëse më do Reali, unë kthehem I huazuar te Dortmundi, Achraf Hakimi është shprehur se do tu kthente te Reali nësë ato do të kishin nevojë për të dhe d
Haaland optimist: I shënova dy PSG-së, por mund ti shënoj më shumë Ylli i Borussia Dortmundit, Erling Haaland, thotë se përkundër fillimit të mirë të karrierës me klubin e tij të ri, ai e
Ankth te PSG-ja, Mbappe nuk stërvitet me ekipin para ndeshjes kryesore Lajmet e këqija nuk po i ndahen PSG-së. Pas shtyerjes së ndeshjes në League 1 dhe vendimi për të luajtur pa tifozë ndaj
ZYRTARE/ PSG - Dortmund do të luhet pa tifozë Ndeshja e kthimit të Champions mes PSG dhe Dortmundit të mërkurën në mbrëmnje në 'Parc des Princes' do të luhet pa tifoz
Dortmund siguron fitoren e 4 rradhazi, mposht Monchengladbach (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar derbin e xhiros së 25-të në Bundesligë, duke e mundur në udhëtim Borussia Monchengladbach, 1