999 rezultate për

doreheqjen

Tirana pret dorëheqjen e Ahmatajt, ja prapaskenat me elbasanasin para derbit Humbja ndaj Kukësit ka tronditur sërish klubin e Tiranës. Trajneri Julian Ahmataj rikthehet si çështje, teksa këtë herë
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
"E kënaqur me 50 viktima", Valbona Sako jep dorëheqjen Pas "gafës" së djeshme, ku kryebashkiakia e Durrësit Valbona Sako u shpreh se duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 viktim
Habit Ilir Meta: Jam gati të jap dorëheqjen nëse... "Doni ti hiqni Presidentit kompetencat, po patjetër, hidheni në referendum ta vendos populli.Nëse populli shqiptar merr
Ahmataj jep dorëheqjen, cfarë ka ndodhur mes tij dhe klubit Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, i ka befasuar të gjithë pas humbjes kundër Skënderbeut. Në Supersport, Ahmataj nuk u
Partitë opozitare në Serbi kërkojnë dorëheqjen e ministrit Mali Partitë dhe lëvizjet opozitare në Serbi kërkojnë dorëheqjen e presiudentit Vuçiç dhe te kabinetit të tij. Kërkesa u bë p
Fatmir Sejdiu kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës Për ish-kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu, mosarritja për të dalur në vend të parë, të partisë që ai e ka udhëhequr, faj
Problemet familjare e detyruan të jepte dorëheqjen, Spanja gati të rikthejë trajnerin e njohur Një lajm i papritur vjen nga Spanja. Iberikët do të rikthejnë trajnerin Luis Enrique në krye të kombëtares "La Roha" për
Gjuzi zbulon bisedën me Metën: Ilir jep dorëheqjen se nuk të nget njeri Kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi kia treguar teksa mbante fjalën e tij në në Kuvend se gjatë një bisede me Pre
Pati në dorë dosjen e "21 janarit", jep dorëheqjen gjyqtari i Apelit Në mbledhjen e sotme të KLGJ mes pikave te tjera ne rendin e dites do te shqyrtohet sot edhe kerkesa e gjyqtarit Agim Be
Dha dorëheqjen 2 muaj më parë, zbulohet emri i kreut të ri të Tatimeve Rreth dy muaj më parë dha dorëheqjen kreu i Tatimeve në Sarandë, Alket Qendro, ndërkohë që është bërë me dije sot, emri
Përplasja me ndihmësin Mehmeti, trajneri Lerda paraqet dorëheqjen Pas ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri i Partizanit, Lerda ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe të parit që i ka kërkuar lloga
Rezultate të dobëta, ish-mbrojtësi i Milanit jep dorëheqjen te skuadra e njohur Ish-lojtari i Milanit, së fundi trajner i Feyenoordit, Jaap Stam ka dhënë dorëheqjen pas humbjes turpëruese kundër Ajax
Albin Kurti i sygjeron Thaçit dorëheqjen: Do t'i bënte mirë popullit "Dorëheqja e Hashim Thaçit do të bënte mirë". Kështu ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Abc News kreu i Vetëvendosjes A
I kërkojnë dorëheqjen, reagon Gjiknuri e habit me përgjigjen Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, ka komentuar kërkesën e opozitës për të dhënë dorëhe
Edi Rama: Do të jepja dorëheqjen vetëm nëse… Kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se nuk do të jepte dorëheqjen si homologu i tij i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev
Pse nuk jep dorëheqjen? Rama: Unë nuk jam Zaev Kryeministri Rama tha në “Opinion” se Shqipëria nuk është si Serbia që sheh nga të gjitha anët, duke lënë të nënkuptohet
Jep dorëheqjen drejtori i Portit në Durrës, Agron Tare Ka dhënë dorëheqjen Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Portit në Durrës, Agron Tare. Tare thotë se ai
Zaev e kishte ndarë mendjen për dorëheqjen, kush e bindi për të kundërtën Deputeti shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi, ka konfirmuar se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ishte i vendos
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma