999 rezultate për

doreheqjen

Veseli e quan veprim të nxituar dorëheqjen e 4 kryetarëve në veri Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, e ka cilësuar veprim të ngutshëm dorëheqjen e katër kryetarëve të komunave
Jep dorëheqjen Kryetari i Mitrovicës Rakiq Goran Rakiq, kryetari i Listës Serbe ka konfirmuar dorëheqjet e katër kryetarëve të komunave veriore, Mitrovicë e Veriut
A e jep dorëheqjen për Shqipërinë e bashkuar? Përgjigjet Haradinaj I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me ba
Dha dorëheqjen si ministër i Brendshëm, por kush është detyra e re e Xhafajt Fatmir Xhafaj bwri bujw tw madhe me dorwheqjen e tij nga posti i ministrit tw Brendshwm. Por cila wshtw detyra e re
Panucci: Nuk jap dorëheqjen nga Shqipëria Christian Panucci nuk jep dorëheqjen edhe pse na ka çuar 35 vite mbrapa. Trajneri i Kombëtares deklaroi për pas ndeshjes
Sapo ishte emëruar, pse e dha dorëheqjen zv/ministri i Arsimit (FOTO LAJM) Taulant Muka është personi që bëri bujë duke akuzuar ish-zv.ministrin e Arsimit, Ervin Demo për plagjiatur, ku më pas mo
Nëse humb ndaj Skocisë, a do japësh dorëheqjen? Përgjigjet Panucci Trajneri Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci i pyetur në lidhje me të ardhmen e tij te kuqezinjtë nëse do te jetë en
Xhafaj tregon për herë të parë arsyen pse dha dorëheqjen Edhe pse të gjithë pyetën se pse Fatmir Xhafaj dha dorëheqjen, kurrë nuk pati një përgjigje. Por mesa duket, vetë ish
Deputeti i Merkel flet për dorëheqjen e Xhafajt: Është e vështirë të gjykosh Thorsten Frei, raportuesi i grupit parlamentar CDU/CSU për Shqipërinë e quan pozitive dorëheqjen e Fatmir Xhafajt e pret
Ambasadori i BE mbështet Xhafën dhe ka një mesazh për Ramën Ftamir Xhafaj u detyrua të jepte dorëheqjen në një kohë që BE dhe SHBA ishin të kënaqur me punën e tij. Kjo ishte ajo
Fatmir Xhafaj nuk largohet nga ministria e Brendshme? Fatmir Xhafaj ditën e djeshme ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij si ministër i Brendshëm. Njoftimin për dorëheqjen
Deutsche Welle: Pse e dha dorëheqjen Xhafaj? Dorëheqja e Fatmir Xhafës nga posti i ministrit të Brendshëm vjen e papritur. Vetëm një javë më parë Policia e Shtetit ,
Anulimi i konferencës, Tahiri tregon të vërtetën: Këtë do thoja Ish-ministri i Brendshëm, njëherësh ish-deputeti i PS-së, Saimir Tahiri ka anuluar konferencën e njoftuar për ditën e so
Prapaskenat, Xhafaj dha dorëheqjen dy ditë më parë (FOTO LAJM) Fatmir Xhafaj i ka paraqitur dorëheqjen Kryeministrit Edi Rama që ditën e enjte dhe këtë fakt e konfirmon fjalimi i fund
New York Times: Rama nuk jep shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Dorëheqja e ministrit të Brenshëm të Shqipërisë, Fatmir Xhafaj bëri bujë të madhe mëngjesin e sotëm. Njoftimin për
Prapaskenat, si e detyroi Rama-Xhafajn të jepte dorëheqjen Fatmir Xhafa nuk ka dhënë dorëheqjen me vullnetin e tij të lirë. Atë e ka detyruar të largohet kryeministri. Ky vers
Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Lajmin per kete zhvillim kaq te papritur brenda kabinetit qeveri
Dako bën deklatatën e fortë: “Edhe po të jem nën hetim, nuk do jap dorëheqjen” Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nuk do të japë dorëheqjen nëse Prokuroria ngre a
Vodhi punimin shkencor, jep dorëheqjen zv.ministri i Arsimit Pas akuzave për plagjiaturë, zëvendësministri i Arsimit Ervin Demo ka paraqitur sot dorëheqjen e tij. Lajmin e ka bërë t
Lojtarët e Sllovakisë festuan pas humbjes, trajneri jep dorëheqjen Duket e çuditshme, por është e vërtetë. Sllovakia humbi në sfidën ndaj Çekisë, por lojtarët fituan pas ndeshjes. Trajner