999 rezultate për

doreheqjen

Mustafa thotë se ka menduar dorëheqjen pas skandalit të abuzimit me të miturën Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, thotë se ka menduar të dorëhiqet nga detyra e ministrit pas publikimit të
Mësuesja i dërgon foto nudo nxënësit dhe e fton për lojëra erotike Një mësuese 22-vjeçare në Dakotën e Veriut në SHBA është detyruar të japë dorëheqjen, pasi është denoncuar nga një nxënë
Nikolla për protestën: Vetëm Rama e di pse nuk ma pranoi dorëheqjen Lindita Nikolla, ish-ministrja e Arsimit ka folur në news24 për herë të parë për horëheqjen e saj. Nikolla ka pranuar
LETRA/ Jep dorëheqjen drejtori i OST-së pas skandalit me ‘DH Albania’ Drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit Klodian Gradeci ka dhënë sot dorëheqjen. Vendmi për dorëheqje Grad
Brenda dy muajsh tri punonjëse të Meghan largohen nga puna Truproja femër e Meghan Markle ka dhënë dorëheqjen nga puna, pas më pak se një viti në këtë detyrë. Ajo është e treta ng
Krizë qeveritare në Greqi, jep dorëheqjen ministri i Mbrojtjes Ministri i Mbrojtjes në Greqi, Panos Kamenos ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Sipas Medieve greke, dorëheqja ka ard
PRAPASKENAT/ Cakaj i dorëzoi dorëheqjen por çfarë bëri Rama Ministri i Jashtëm në tentativë Genti Cakaj mbetet i padekretuar nga Presidenti Meta dhe tashmë që ka kaluar edhe 7-ditë
Veliaj sfidon PD-në: Më gjeni një dokument që vërteton se kam dhënë leje për Begon dhe jap dorëheqjen Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka sfiduar demokratët duke i kërkuar që të gjejnë një dokument që vërteton se ai ka
Dorëhiqet Sekretari amerikan i Mbrojtjes Sekretari amerikan i Mbrojtjes, James Mattis, raportohet se ka dhën dorëheqjen nga detyra e tij. Sipas asaj që rapo
Shehi paraqiti dorëheqjen, Skënderbeu me komunikatë zyrtare për të ardhmen e tij Klubi i Skënderbeut, nëpërmjet një deklarate për shtyp, ka reaguar këtë mbrëmje në lidhje me një dorëheqje që trajneri O
Tronditet Skënderbeu, Orges Shehi jep dorëheqjen “E ndjej të nevojshme që nuk mund të vazhdoj në këtë situatë. Ju e dini vetë se çfarë do të bëni, unë dua të marr përgje
I dolën mesazhet për protestën e studentëve, jep dorëheqjen kreu i FRESSH? (FOTO LAJM) Ndërkohë që protesta e studentëve ka hyrë në ditën e 12 të saj, thuhet se Eljo Hysko ka dhënë dorëheqje nga posti i kry
Kërkuan dorëheqjen e tij, dekani Kule reagon ndaj studentëve (FOTO LAJM) Studentët që janë prej 11 ditësh në protestë disa orë më parë kërkuan një takimme dekanin Dhori Kule. Por më pasi ky
Marrin vesh dorëheqjen e pedagogut që u kërkonte s*ks, studentët shpërthejnë duke festuar (VIDEO) Në një mbledhje prej 4 orësh të të gjithë studentëve të Arkitekturës dhe stafit të pedagogëve të këtij fakulteti, u arri
Kërkonte favore seksuale studenteve, si u detyrua të jepte dorëheqjen "Il Padrino" (VIDEO) Një studente ka treguar në studion e emisionit ‘Opinion” mënyrën se si arritën të detyrojnë pedagogun e Arkitekturës, Th
"Lindita Nikolla jep dorëheqjen, ky është reagimi i Ramës" Një grup i studentëve që protestojnë para Ministrisë së Arsimit deklaron se Lindita Nikolla i ka paraqitur dorëheqjen kr
Edmond Tupja ia thotë në sy Nikollës: Duhej të kishe dhënë dorëheqjen Edmond Tupja deklaroi në emisionin "Open" se ministrja e Arsimit Lindita Nikolla duhet të jepte dorëheqjen dhe t’i bashk
Majko flet për herë të parë: Si reagoi Rama kur i firmosa dorëheqjen Raporti mes Ramës dhe ministrit të tij Pandeli Majko pati një krisje të fortë muaj më parë kur ky i fundit refuzoi të vo
LDK ia përmend Haradinajt si i bllokoi vizat, kërkon dorëheqjen LDK ka kërkuar dorëheqjen e kryeministrit pasi sipas saj shkatërroi ëndërrën e qytetarëve për liberalizimin e vizave.
Pandeli Majko: I kërkova Ramës dorëheqjen pas përplasjes për teatrin Ministri i Diasporës, Pandeli Majko u komentua shumë për incidentin me Ramën gjatë votimit për Teatrin. I ftuar në Ne