E FUNDIT/ Meta nuk mban më, e quan "Rilindjen" organizatë mafioze (VIDEO)
999 rezultate për

doreheqjen

Arrestohet punonjësi i Apple që vodhi sekrete nëpërmjet makinave Një ish punonjës i Apple është akuzuar për vjedhjen e sekreteve nëpërmjet një projekti të makinave të pavarura. Xiaolang
Jep dorëheqjen edhe Sekretari i Jashtëm i Britanisë Boris Johnson, Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Dorëheqja e tij vjen në n
Dorëhiqet sekretari britanik për Brexit Jep dorëheqjen sekretari britanik për negociatat për Brexit, David Devis. 69-vjeçari paraqiti dorëheqjen natën e të d
Deklarata bombë e Presidentit: Më sillni një provë se ekziton zoti! Presidenti Filipin Rodrigo Duterte ka premtuar so të firmoste dorëheqjen menjëherë, nëse një person mund t’i tregojë ati
Rikthehet sherri Rama-Majko për Teatrin, ministri jep dorëheqjen (VIDEO) Debati Rama-Majko në Kuvend u kthye në temë dite dy ditë më parë ndërkohë që në Kuvend po votohej ligji që i hap rrugë s
Rama sfidohet në Kuvend: A jep dorëheqjen në 2019 nëse nuk hapen negociatat? Hapja apo jo e negociatave në 2019 është kthyer në debatin kryesor në Kuvendin e Shqipërisë. Ditën e sotme deputeti
Ministri Beqaj ofron dorëheqjen Ministri i Inovacionit, Besim Beqaj së bashku me Nijazi Kryeziun, këshilltar i Kadri Veselit, kishin ofruar dorëheqjen n
Kryeministri jep dorëheqjen pas protestave Kryeministri i Jordanisë, Hani Mulki, dha dorëheqjen pas disa ditëve protestë kundër rritjes së taksës dhe masave shtrën
Zinedine Zidane jep dorëheqjen nga Reali i Madridit Zinedine Zidane nuk do të jetë më trajner i Realit të Madridit. Ai e ka paralajmëruar këtë në konferencën për shtyp q
Rama i tërhoqi vërejtje, Drejtori i Rrugëve në Gjirokastër paraqet dorëheqjen Drejtori Rajonal i Shërbimit të Transportit Rrugor Gjirokastër, Dino Selimi ka kërkuar që prej të shtunës dorëheqjen.
A do të jepni dorëheqjen? Rama zihet ngushtë në Francë Kryeministrin Edi Rama nuk e lënë rehat as në Francë. Gjatë një interviste për "Francë 24", Rama u pyet nga gazetarja
VV kërkon dorëheqjen e Haradinajt me statuse në Facebook Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu tha sot se është i papranueshëm degradimi i Kuvendit të Ko
Dorëhiqet Presidenti i Paraguait Presidenti i Paraguait, Horacio Cartes, dha dorëheqjen, në mënyrë që të marrë një vend në Senat. Mandati i tij pesëvj
Si e pasqyruan mediat e huaja protestën në Shqipëri Protesta e sotme në Tiranë ka rrë,byer vëmendjen e jo vetëm mediave shqiptare por edhe ato të huaja. Washington P
A do të dorëhiqet nëse përgjimi i Xhafajt është fals? Flet Basha Në këto momente në Tiranë po zhvillohet protesta e opozitës e cila kërkon "kokën" e Fatmir Xhafaj dhe Edi Ramës. Kjo
Audiopërgjimi i vëllait, Xhafaj premton të japë dorëheqjen nëse është i vërtetë Fatmir Xhafaj ka vendosur të reagojë ditën e sotme me një status në rrjetin social Tëitter ku ka thënë se në fakt nëse p
Rama: Xhafaj do japë dorëheqjen vetëm në një rast Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Rama deklaroi për ABCNeës se Xhafaj
Opozita premton trazira, Rama e Ruçi braktisin Kuvendin Ditën e sotme rreth orës 11:00 pritet të nisë seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Por opozita ka paralajmë
Pse nuk e jep dorëheqjen Fatmir Xhafaj? Ja përgjigja e tij Opozita dhe qytetarë përmes protestës së sotme kërkuan dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, pas publikimit
Rikthehet mielli, PD gati të bllokojë Kuvendin për dorëheqjen e Xhafajt Tashmë vëmendja e Partisë Demokratike është përqëndruar te dorëheqja e Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj pas pretend