999 rezultate për

donnarumma

Jo vetëm Donnarumma, ja transferimet që kanë thyer zemrat e tifozëve (FOTO LAJM) "Jo"-ja e Donnarummës për të rinovuar kontratën me Milanin po bën xhiron e botës. Shumë e konsiderojnë se është efekt i
Pas refuzimit të rinovimit nga Donnarumma, Milan ka në radar 3 portier Fassone është i mërzitur se Donnarumma nuk rinovoi me Milanin. Nga ana tjetër drejtori sportiv i Milanit nuk ka ndër
Donnarumma mban në "ankth" Milanin për rinovimin Milani e ka bërë ofertën e tij, dhe tani është në pritje. Mediat italiane njoftojnë se klubi ka pasur një takim me porti
Juventus gjen pasardhësin e Buffon, nuk është Donnarumma Szczensy do të jetë pasardhësi i Buffon. Tratativat me Arsenalin, skuadër e cila ka dhe kartonin e gardinit 27-vjeçar ka
Milani i jep duart Donnarumma-s? Gati portieri i ri Milani po mendon seriozisht që të shesë talentin Donnarumma duke kërkuar një tjetër në vend të tij. Marca shkruan se
Donnaruma shtyn provimet për të luajtur në Europianin e U21 Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma ka shtyrë provimet e tij në kolegj me një muaj në mënyrë që të luajë për Italin
Raiola: Donnarumma si Maradonna, e kërkojnë 11 skuadra! Agjenti i njohur, Mino Raiola është rikthyer që të flasë për të ardhmen e Gigi Donnarummes, dhe si gjithmonë e bën në më
E pabesueshme, Donnarumma bën gafën e vitit në Itali (VIDEO) Gianluigi Donnarumma është vlerësuar si një ndër talentet më premtues në futboll, por pak minuta më parë është bërë prot
Donnaruma tremb kuqezinjtë: Jam milanist, por e ardhmja ... Gianluigi Donnarumma dëshiron të qëndrojë te Milani, por e ardhmja e tij do të vendoset nga agjenti Mino Raiola. Pas da
Gol në minutën e 96-të, shpërthen Donnarumma: E pamundur! Pas humbjes 2:1 për Juventus ka reaguar ashpër portiere i Milanit Gianluigi Donnarumma. Mësohet se ai është shprehur
Ja çfarë ndodhi pas ndeshjes mes Donnarumma dhe Dybala (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme mes Milanit dhe Juventusit ka ngjallur reagime të shumta për shkak të golit në minutën e 96’ që vulo
Raiola kërcënon Milanin: Nëse nuk e doni Donnarumma-n më thoni ... Puthja e fanellës pas Superkupës së fituar nuk ka fshirë zërat për të ardhmen e tij. Po flasim për Gigio Donnarumma, i c
Zbulohet plani i Milanit për të mbajtur Donnarumma-n Kritikat që kohët e fundit portieri Gianluigi Donnarumma ka marrë për paraqitjen e tij nuk kanë lëkundur aspak pozitat e
Harrojeni Neuer-in, Donnarumma dhuron spektakël në stërvitje (VIDEO) Ai është vetëm 17 vjeç por mban veshur një fanellë me shumë peshë në historinë e klubit, atë të Milanit. Gigio Donnar
“Donnaruma do të ketë suksesin tim te Milani” Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, në një intervistë për mediat italiane është shprehur se portieri Gianluigi Donnarumma
Juventusi kërkon portierin e Milanit, Donnarumma Gianluigi Donnarumma ka bërë me dije se mund të largohet nga Milan pas përfundimit të këtij sezoni. Juventusi ka arri
Raiola zbulon skuadrat që janë të interesuara për Donnarumën Mino Raiola ka zbuluar se Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga "San Siro" pasi shumë klube janë të interesuara për
“Donnarumma do të jetë një lojtar i Juventusit” Gianluiggi Donnaruma do të jetë gardiani i portës së Juventusit. Kapiteni aktual i badhezinjve Gianluiggi Buffon ndodhet
Reali e kërkon me ngulm Donnarumma-m, ja si i përgjigjet ai Gigi Donnarumma nuk ka ndërmend të braktis Milanin për Realin e Madridit. Portieri i talentuar gjatë merkatos së verës i
5 yjet që mund të rikthejnë Milanin e madh (FOTO LAJM) E ardhmja e Milanit duket në udhëkryq e varur shumë nga pronësia e klubit. Negociatat me kinezët vazhdojnë, por akoma n