999 rezultate për

donnarumma

Milan merr lajmin e shumëpritur nga Donnarumma Donnarumma tregohet i rritur dhe nuk lejon vendimet që do ti marrin të tjerët. Këtë fakt e vërtetojnë dhe mediat në Ital
Donnarumma një Europian për t'u harruar, pëson 6 gola në 10 gjuajtje Italia nuk u eliminua mbrëmë për shkak të Donnarummës, kjo është mëse e qartë. Donnarumma ka pësuar plot 6 gola në katër
Donnarumma: Pas Europianit do të ulem për të biseduar për rinovimin Gianluigi Donnarumma ende është i paqartë për të ardhmen e tij. Portieri i talentuar italian nuk e ka vendosur ende se ç
Raiola pret të takojë Donnarumman, çështja e karrierës së lojtarit do të zgjidhet Raiola është në Krakov për të diskutuar të ardhmen e Donnarumma. Siç raporton Giancula di Marzio, agjenti i Donnarumm
Donnarumma përgatit divorcin me Mino Raiolën për rinovimin me Milanin Gianluigi Donnarumma është gati të shkarkojë nga detyra agjentin e tij Mino Raiola dhe të vazhdojë kontratën me Milanin.
Fassone: Çështja Donnarumma merr fund me 3 korrik Shefi i Milanit Marco Fassone ka folur për La Gazzetta dello Sport për çështje e Donnarummas. Fassone ka një premtim
Babai i Donarummas, shpreh dëshirën e tij për të ardhmen e djalit të tij Gianluigi Donnarumma është përfolur shumë në Itali dhe shumicën e Evropës gjatë javës së kaluar si rezultat i vendimit t
Montella vizitë në shtëpinë e babait të Donnarummës Milani po provon me të gjitha mënyrat për të rregulluar marrëdhënien me portierin Gigio Donnarumma, i cili nuk do të rin
Milani vendos për Donarumën, por a pritej kjo? Drejtori i Milant, Marco Fassone, ka dhënë sot një deklaratë të re në lidhje çështjen e e Gianluigi Donnarummas. Para di
Tifozët e Milanit e goditën me dollarë fals, ja si reagoi Donnarumma (VIDEO) Nuk kanë fund kërcënimet dhe talljet për Gianluigi Donnarummën menjëherë pasi bëri publik dëshirën e tij për të mos vazh
Milan i gatshëm të flasë për shkëmbimin Donnarumma- Ronaldo Emrat e Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Donnarumma kanë dominuar titujt në ditët e fundit, duke njoftuar synimet e tyre
Mediat italiane duan transferimin e Donnarummas tek Juventus Mediat më prestigjioze italiane duket se vuajnë transferimin e Donarummas jasht Italisë. Il Corriero Dello Sport, Tu
Marota konfirmon: Si të mos tentojmë për Donnarumman Giuseppe Marotta ka konfirmuar se ekipi i tij është në garën për të marrë Gianluigi Donnarumma. "Të jetë një lojtarë
"Jam i zhgënjyer nga Donnarumma, tani dyshoj për karrierën e tij" Ish-trajneri i Milanit dhe i kombëtares italiane, Arrigo Sacchi në një koment të publikuar sot në të përditshmen italian
Marotta e konfirmon: Do ta provojmë për Donnarumman! Drejtori i përgjithshëm i Juventusit del hapur duke u shprehur se Donnarumma është një objektiv edhe i bardhezinjve në m
"Donnarumma është i Juves", deklarata e disa muajve më parë që po çmend të gjithë Gianluiggi Donnaruma do të jetë gardiani i portës së Juventusit. Kapiteni aktual i badhezinjve Gianluiggi Buffon ndodhet
"Bomba" e presidentit të Milanit: Donnarumma do të kalbet në stol Gianluigi Donnnaruma dhe Milani nga "dashuria" në "luftë". Pas refuzimit të ofertës për rinovim, 25 milionë euro në tota
Presidenti i Milanit: Donnarumma nuk do të largohet Presidenti i Milanit ka qetësuar tifozët e Milanit për të ardhmen e Donnarummas. Kinezi ka deklaruar se Donnarumma nu
Nga Donnarumma te Ibrahimoviç, ja yjet që nxituat që të puthnin emblemat (FOTO LAJM) Shumë futbollistë kanë tradhtuar klubet e tyre dhe sidomos tifozët, duke u transferuar në ekipe tjera. Por, edhe më e rë
Ja sa kushton Donnarumma nëse largohet këtë verë Pas refuzimit të rinovimit të kontratës, Gianluigi Donnaruma tashmë është në kërkim të skuadrës së radhës. Duke konsider