999 rezultate për

donnarumma

Nuk e bëri dot Donnarumma, por e bëri Strakosha. Shikojeni momentin historik (VIDEO) Lacio ka mundur Juventusin me rezultatin 1-2 në supersidën e javës së 8-t të Serisë A. Thomas Strakosha ishte padysh
Legjenda i sugjeron Juventusit zëvendësuesin e Buffonit, nuk është Donnarumma por shqiptar Thomas Strakosha është portieri i padiskutueshëm te skuadra italiane e Lazios. Kjo ka bërë që në saje të paraqitjeve të
Buffon tregon emrin e vetëm i cili mund ta zëvëndësojë Gianluigi Buffon e ka pranuar hapur se tashmë ka vetëm një emër në kokë që mund ta zëvëndësojë. Portieri i Juventusit
Buffon mesazh të fortë Juventusit: Vetëm me këtë portier mund të me zëvendësoni Gianluigi Buffon ka folur për karrierën e gjatë dhe ka thënë se Gianluigi Donnarumma ka “aftësi të jashtëzakonshme”.
Buffon flet hapur: Ky është zevendësuesi im ideal Gianluigi Buffon ka folur për karrierën e gjatë dhe ka thënë se Gianluigi Donnarumma ka “aftësi të jashtëzakonshme”.
Mediat spanjolle zbulojnë planin e fshehtë të Realit për Dybalan dhe Donnarumman Reali i Madridit është duke u përgatitur për revoluzionin verë 2018, ku mendohet të jenë të shumtë emrat që do të përjet
Milan – Roma formacionet zyrtare Derbi i javës së shtatë në Serie A është ai ndaj Milanit dhe Romës. Mysafirët janë në një formë të mirë, ashtu edhe v
Nuk përballet vetëm Lazio me Milanin, por dhe Strakosha me Donnarumman Lacio-Milan është një nga ndeshjet e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Përveç renditjes, ajo përfshin një sfidë br
Performanca ndaj Italisë tregoi se Buffon duhet ti lirojë vendin Donnarummas Humbja ndaj Span jës, por ende jo matematika, detyron Italinë të planifikojë fitore në ndeshjet e mbetura dhe “play-off”
Milani zbulon skuadrën me të cilën do të luajë kundër Shkëndijës Milani ka publikuar listën e lojtarëve që do të luajnë ndeshjen me Shkëndijën. Rossonerët ndeshjen e parë e kanë fitu
Ka ndryshime në kontratën e Donnarummas, shikoni kur hidhet firma Menaxheri i Rossonerëve dhe rrethi i ngushtë i portierit kanë arritur marrëveshjen e kontratës së talentit të vitit 1999
Vendoset e ardhmja e Donnarummas Milan dhe Gianluigi Donnarumma janë shumë parën arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës Edhe pse ditë më p
Donarruma 18-vjeçar, merr më shumë se Ronaldo e Messi së bashku kur ishin 18 Pa dyshim një nga çështjet më të nxehta në futbollin europian, Gianluigi Donnarumma ka qenë një nga emrat më të folur pë
Vëllai i Donnarummas e bën Milanin të duket "qesharak" Gianluigi Donnarumma dhe rinovimi janë një mundësi reale për ditët e ardhshme. Jo vetëm Gigio, por edhe vëllai i tij Ant
MARCA mbron Donnarumman: E turpshme ushtruan presion mbi një 18-vjeçar Përkrahësit dhe drejtorët mund të mendojnë se motivimi kryesor për një lojtar të ri në lojën moderne është të fitojë më
Donnarumma kënaq stafin e Milanit me vendimin e marrë Milani është optimist për të marrë rinovimin e Donnarummas, kjo ven përmes rrefuzimit zyrtarë nga lojtari të ofertës pr
OPINION/ Çfarë i bënë tifozët e Milanit "Dollarrumas"? Më mirë do të ishte të largohej që milanistëve tu vinin mendtë për ofendimet që bënë. Refuzoi Realin e Madridit me Super
Vjen lajmi i mirë për milanistët vendoset e ardhmja e Donnarummas Gianluigi Donnarumma dhe Milan nuk do tw ndahen. Kwtw ia ka konfirmuar Muino Rayola mikut tw tij Gianluca Di Marzio. Ai
Milani i jep kohë Donnarummës deri nesër, zgjidh e merr Në shtëpinë e Milanit rikthehet në planin e parë Donnarumma. Brenda ditës së nesërme (më 3 korrik) Fassone e Mirabelli p
Buffon: Donnarumma do të bëjë atë që e kënaq Buffon ka folur për situatën aktule tek Juventus. Ai preku ndjesinë që ka pas humbjes 1-4 nga Real Madrid në finalen e L