999 rezultate për

donnarumma

Bonnuci shkon të ngushëllojë Donnarummas që po qante pas ofendimeve të tifozëve (VIDEO) 18 vjeç, i talentuar, një nga më të mirët në fushë në çdo ndeshje dhe lojtar i agjentit Rayola. Ka disa arsye për ta kri
Mirabelli mbron Donnarumman dhe thumbon Royalën: Po na prish imazhin e klubit Drejtori Sportiv i Milanit, Mirabelli pas protestave në “San Siro”, Mirabelli theksoi se lojtari nuk ka shprehur dëshirë
Ish-portieri i Milanit kritikon tifozët për sjelljen e keqe me Donnarumman Christian Abbiati hjatë një prononcimi për mikrofonat e Rai Sport, foli për çështjen “Donnarumma”. Ish-gardiani i portws
Tifozët e Milanit brohoritje dhe ofendime drejt Donnarummas: Ik, ka ardhur fundi Gigi Donnarumma nuk i përmbajti dot lotët në përfundim të takimit të Kupës me Veronan, për shkak të qëndrimit të tifozëv
E PABESUESHME / Shikoni se çfarë i bëjnë tifozët Donnarummas (VIDEO) Me Milanin nuk mund të tallesh. Tifozët kuqezinj kanë marrë në dorë sitatën e portierit, Gianluigi Donnarumma. Gard
Reagon Milan pas thashathemeve për një largim të mundshëm të Donnarummas Milan ka reaguar ndaj lajmeve se portieri, Gianluigi Donnarumma, do të largohet nga skuadra në afatin kalimtar të janari
Milan vendos çmimin e Donnarummas Raportohet se Milani do të pajtohet për një shitje të mundshme vetëm nëse dikush shpreh gatishmëri të paguajë 70 milionë
Skuadra e Milanit për ndeshjen me Veronën Gennaro Gattuso ka emëruar një skuadër të fortë për ndeshjen e Milanit kundër Veronas që do të luajë nesër në mbrëmje në
E bujshme / Raiola dhe Donnarumma kërkojnë prishjen e kontratës me Milanin Mund të jetë problemi i fundit që shqetëson Milanin, por nuk duhej aspak në këto momente. Sipas “Corriere Dello Sport”,
Donnarumma është "ilaçi i hidhur" i Milanit Fatet e Milanit do të ndërthyren me atë të Paris Saint-Germain në fund të sezonit. Kuqezinjtë do të bëjnë të paktën
Gattuso publikon listën e lojtarëve kundër Rijekës, lë jashtë katër yjet e skuadrës Gennaro Gattuso ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Rijeka në Europa League Trajneri i Mil
Donnarumma i gatshëm për të zëvendësuar Buffonin Talenti i katërkëndëshit të Milanit, Gigi Donnarumam ka folur me superlativë për një tjetër Gigi, kapitenin e Juventusit
Formacionet zyrtare: Napoli - Milan Napoli pret sonte në "San Paolo" kuqezinjtë e Milanit, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 13-të në Serie A. Napoli e
Reali i ritkhehet Milanos, sërish për Donnarumman Real Madrid janë në kërkim të një emri të madh për portën si zëvendësues të Keylor Navasit, por që duhet të jetë i ri pë
Iker Casillas me fjalë të mëdha për Buffonin: Vetëm ky portier e zëvendëson Iker Casillas thotë se Gianluigi Donnarumma është trashëgimtar i Gianluigi Buffon, por shpreson se portieri i Juventusit
Kjo është skuadra e Milanit që do të përballet kundër AEK-ut Trajneri Vincenzo Montella e ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshje kundër AEK Athens, e cila do të zhvillo
Serie A, Strakosha sërish në formacionin më të mirë të javës Thomas Strakosha abonohet me formacionin e javës në Serie A. Pas përshirjes në 11-shen më të mirë të javëve 8 dhe 9, ku
Milani me tre mungesa nesër kundër Chievos Milan nesër do të ketë përballje të vështirë ndaj Chievos në udhëtim, në kuadër të javës së 10-të në Serie A Skuadra
E FUNDIT/ Interi kalon në avantazh, Mauro Icardi shkund rrjetën e Donnarumma-s Interi sapo ka kaluar në avantazh përmes një goli të Mauro Icardit në derbin përballë Milanit.
Donnarumma rrezikon seriozisht largimin nëse Milan nuk arrin Championsin Gjatë dy sezoneve të para tek Milani, Xhanluixhi Donaruma e ka treguar veten se ka qenë një faktor përcaktues për fatin