999 rezultate për

donnarumma

Mediat franceze e bëjnë të sigurtë, Donnarumma në verë tek PSG E ardhmja e Gigio Donnarummas do të jetë në Paris. Është e bindur për këtë francezja QS, që ka shpjeguar se portieri kuq
Milan dhe Donnarumma në hall, Raiola nuk resht së punuari për ti ndarë Mino Raiola nuk ka ndërmend ta lërë portierin talent të Milanit Donnarumman shumë gjatë në San Siro. Agjenti me emër po
Kombinimi Bonucci - Donnarumma sjellin autogolin e barazimit (VIDEO) Milan me 10 lojtarë është barazuar nga Udinese. Bonucci ka devijuar një top i cili u përplas në kokën e Donnarummas
PSG lë pas interesin për Donnarumman, kthen kokën nga Olimpico Sipas Calciomercato.com, parisienët kanë lëvizur fokusin e tyre pasi që fillimisht synonin Donnarumman. Becker është bër
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Mirabelli kritikon tifozët për sjelljen ndaj Xhixhit: Të ishte siç thoni do kishe ikur Gianluigi Donnarumma ka rinovuar kontratën e tij me klubin në korrik, duke ju përkushtuar klubit Rossoner deri në vitin
Riola punon për largimin e Donnarummas, përplaset keq me drejtuesit Agjenti Mino Raiola sipas raportimeve tw fundit thuhet se ka pasur një bisedë jo të këndshme me shefat e Milanit në lidh
Buffon fton publikisht Donnarumman që ti bashkohet Juventusit Në një intervistë për “Gazzeta dello Sport”, Bufon i bën thirrje Donnarummas që t’i bashkohet Juves, pasi nuk do të pend
Donnarumma flet për herë të parë rreth largimit nga Milani Gigi Donnarumma për të disatën herë detyrohet të hedhë poshtë zërat për një largim të mundshëm nga Milani, pas ndërhyrje
Donnarumma vendos për të ardhmen e tij Gianluigi Donnarumma i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet e mediave se ai do të largohet, duke thënë se është i lumtu
Reagon Donnarumma pas mungesës në derbi Milan përballet sonte me Interin në "San Siro", ndeshje kjo e vlefshme për çerek-finalen e Coppa Italia. Sot u rapor
Milan teksa përgatitej për hakmarrjen kundër Interit, humbet lojtarin kryesor të ekipit Gigio Donnarumma nuk do të luajë në derbin e mbrëmjes Milan – Inter. Portieri kuqezi, nuk ka mundur të riaftësohet ng
PSG i mbyll derën Donnarummas, kanë besim tek Areola Nuk do të jetë në Francë e ardhmja e Gianluigi Donnarummas. Drejtori Sportiv i PSG, Antero Henrique hodhi poshtë të
Raiola i kundër përgjigjet Mirabellit: Po përdor Donnarumman Vijojnë njëra pas tjetrës seritë e telenovelës “Donnarumma”. Pas reagimit të portierit kuqezi, i cili theksoi se nuk ësh
Raiola kundër Mirabellit: Përdor Donnarumman që të më sulmoj mua Menaxheri i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola, ka thyer edhe ai heshtjen për çështjen që po zien ambientin sportiv ital
Donnarumma i përgjigjet tifozëve pas atij veprimi të shëmtuar (FOTO LAJM) Gianluigi Donnarumma e ka thyer heshtjen pasi u ofendua nga tifozët e Milanit në ndeshje ndaj Hellas Veronas. Talenti
Tifozët e Milanit i luten Donnarummas të ndahet nga Raiola Tifogrupi më i madh i Milanit, Curva Sud ka reaguar sërish ndaj portierit të kuqezinjve, Gigio Donnarumma. Kreu i këtij
Juventus ka gati ofertën për Donnarumman Mediat italiane kanë raportuar gjatë ditës së sotme se Juventusi po përgatitë një ofertë të lartë për transferimin e Don
Gattuso mbron Donnarumman dhe i'u kundërvihet tifozëve Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka dalur nw mbrojtje Gianluigi Donnarumma paspas ofendimeve tw tifozëve ndaj tij
Donnarumma si Verrati, Raiola gatuan gjithçka por duhet të flasë vetë 18-vjeçari Për rihapjen e çështjes “Dunnarumma” kanë folur të gjithë, përveçëse vetë portierit dhe menaxherit të tij. Milani ka mba