999 rezultate për

donnarumma

Legjenda italiane kurajon Donnarumman: Gabimi do t’i bëjë mirë Dino Xoff, portieri historik i Juves dhe kombëtares italiane, komenton momentin e vështirë që po kalon portieri i Milani
Reagim prej 40-vjeçari/ Topi në duart, por shikoni çfarë bën Donnarumma Napoli ka barazuar rezultatin 2-2 përballë Milanit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Serie A. Në minutën e 6
Gianluigi Donnarumma përfund gjimnazin Gianluigi Donnarumma është një nga portierët më të talentuar në Serie A. Gardiani i Milanit, përveç se një portier i shk
Portieri i Milan merr diplomën e shkollës së mesme Një talent në fushën e blertë por dhe jashtë saj. Bëhet fjalë për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, që ka shtua
Raiola: Donnarumma mund të rri tek Milan tërë jetën Agjenti i portierit të Milanit Gianluigi Donnarumma, Mino Raiola, ka thënë “se ai mund të rri tek Milan për tërë jetën”,
Asnjë nuk e blen Donnarumma, mbetet te Milan Gianluigi Donnarumma është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Milanit, por mesa duke asnjë skuadër nuk ë
Milan ul çmimin e Donnarummas Milan ka vendosur t’i ulë çmimin portierit Gianluigi Donnarumma, i cili kërkohet me ngulm nga Liverpooli. Deri tani,
Donnarumma një hap larg Liverpool-it, problem mbetet çmimi E ardhmja e portierit të talentuar, Gianluigi Donnarumma tek Milani është vënë në pikpyetje! “Lumi” i vërshëllimave
Paolo Maldini: Më vjen keq për kritikat ndaj Donnarumma Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka deklaruar se i vjen keq për situatën ku ndodhet aktualisht portieri Gigi Donnarum
Real Madrid nuk i ndahet Gianluigi Donnarummas Edhe ditën e sotme mediat sportive vazhdojnë të shkruajnë për portierin e talentur të Milanit, Gianluigi Donnarummas.
Milani i vë çmimin Donarummas Milani ka vendosur ta shesë portierin e padëshirueshëm nga tifozët, Gianluigi Donnarumman, në verë nëse ndonjë klub ofro
Milani e konfirmon: Po, mund t'a shesim Donnarumma-n Milani është gati të shesë Donnarumman vetëm nëse arrin oferta e duhur. Lajmi është konfirmuar nga Drejtori i Milanit
Donnarumma shpreh keqardhje për formën kundër Juventusit Milani është mposhtur 4-0 nga Juventusi të mërkurën mbrëma dhe ndër fajtorët më të mëdhenj ishte portieri i Milanit Donn
Donnarumma flet për herë të parë pas gafave në finalen ndaj Juventusit Gianluigi Donnarumma ka provuar që të lë prapa humbjen në finalen madhe të Coppa Italias. Ata ishin mposhtur 4-0 nga
Mirabelli i jep dritën jeshile largimit të Donnarummas Donnarumma shikohet si njëri nga fajtorët kryesorë për humbjen e madhe të Milanit në finale kundër Juventusit, i cili bë
Këto ishin fjalët motivuese që Buffon i tha Donnarummas pas ndeshje Buffon tregoi dhe një herë mbrëmë se është një kapiten dhe një njëri i madh. Juventusi i tij mposhti mbrëmë Milanin e Do
Ishte si një amator, Gattuso vë në dyshim qëndrimin e Donnarummas: E vendos klubi Milani pësoi humbje të thellë prej 4-0 në pjesën e dytë të finales së Kupës së Italisë ndaj Juventusit. Pas takimit Genn
Milan publikon listën e lojtarëve për finalen ndaj Juventusit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka publikuar listën e plotë prej 25 lojtarësh për finalen e nesërme ndaj Juventusit.
Donnarumma edhe më pranë largimit nga Milan, zbulohet oferta e PSG-së për të Vazhdojnë të shtohen zërat për një largim të mundshëm të Donnarummas nga Milani. Gazeta franceze sportive L’Équipe r
Rishfaqet Raiola, Donnarumma shkon tek PSG? Ai ka theksuar vazhdimisht se nuk ndihet mirw tek Milani pavarwsisht lehtwsirave qw i ka ofruar skuadra. Nisur nga kjo,