999 rezultate për

donjeta

Sherr e fyerje mes vajzave në BB: "Gabele", "Jeni si buburrece".. Nata e djeshme ka qenë e tensionuar mesa banorëve të shtëpisë më të famshme në vend asaj të “Big Brother”, ku tensionet
Plasin xhelozitë e para, dy biondet brenda BB debatojnë për djemtë Donjeta dhe Fotinia prej fillimit të spektaklit kishin krijuar një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Ato k
Vajza e Prokurores së Kosovës e quan "kriminele lufte" Madeline Albright (FOTO) Kjo është vajza e Prokurores së Kosovës, Sevdije Morina dhe mbesa e komunistit famëkeq të Kosovës, bashkëpunëtorit të ng
Kush është vrasësi i Donjeta Pajazitajt (VIDEO) Të vërtetën e di vetëm ajo dhe vrasësi i saj. Përderisa drejtësia nuk po u thotë gjë, familjarët e Donjeta Pajazitajt va
Donjeta Pajaziti u vra nga një i afërm i saj? Sipas burimeve jozyrtare thuhet se, Donjeta Pajaziti është vrarë me dy plumba në kokë nga kushëriri i sajë me iniciale N
E tmerrshme! Ja si u vra Donjeta Pajaziti! Deçanasja Donjeta Pajaziti është vrarë me dy plumba në kokë. Kështu kanë thënë burime brenda mjekësisë ligjore. Sipas
Çfarë thonë familjarët e Donjeta Pajazitaj? Deçani në dhembje (FOTO-VIDEO) Trupi i Donjeta Pajazitit është gjetur pas 6 jave në bjeshkët e Strellcit. Nëna e saj, Lumnije Pajaziti, është shpreh
Autopsia: Kufoma e gjetur në Strellc është e Donjeta Pajazitajt Familja Pajazitaj nga fshati Strellc i Ulët i Deçanit i është dhenelajmi i hidhur, se trupi i pajetë që u gjet të enjten
Boksierja e Kosovës mposht rusen dhe prek finalen (VIDEO) Boksierja e Kosovës, Donjeta Sadiku prek finalen e Botërorit për të rinjtë. Ajo mposhti në gjysmëfinale boksieren ruse,
Kallashi i vjedh BMW-X5-sën një qytetari Policia rajonale e Prizrenit ka njoftuar se një person ka ngritur kallëzim penal kundër shtetases Donjeta Kosumi, e njoh
Kandidatja për Parlamentin e Austrisë me origjinë shqiptare Donjeta Krasniqi është 24 vjeçe, studion në Universitetin e Linz-it. Shkencat juridike dhe atje është kryetare e shoqatë