999 rezultate për

donjeta

Skivi dhe Donjeta publikojnë hitin "Menemadhe" (VIDEO) Ashtu siç kishte paralajmëruar reperi nga Kosova, Skivi, ka publikuar vetëm pak minuta më parë hitin "Menemadhe" në bash
Dikur bënte namin, nga është "zhdukur" Kallashi (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Donjeta Kosumin, valltaren që dikur bënte namin nëpër emisione me deklaratat e saj dhe
Dënim maksimal për vrasësin e Donjeta Pajazitit Pas kthimit të rastit në rigjykim, Naser Pajazitaj, është dënuar me burgim të përjetshëm, pasi është shpallur fajtor për
Familjarët duan rigjykimin e rastit të Donjeta Pajazitajt Familjarët e të ndjerës Donjeta Pajazitaj nga Strellci i Decanit që ishte gjetur e vdekur tri vite më parë, gati dy muaj
Kallashi nuk ka më nevojë për Kobrën, bën bujë në mediat evropiane Donjeta Kosumi, e njohur në Kosovë si Kallashi, ka nisur të dalë edhe në gazeta ndërkombëtare. Kallashi gëzon një famë t
Lot dhe dhimbje, lirohet i dyshuari për vrasjen e Donjeta Pajazitit Sipas aktgjykimit të gjykatë në Pejë, nuk është arritur të dëshmohet se i akuzuari ka kryer vrasjen e të rejës Donjeta P
Rrjeti i Grave të Kosovës reagon pas lirimit të të akuzuarit për vrasjen e Donjeta Pajazitit Rrjeti i Grave të Kosovës ka reaguar pasi një gjykatë ka vendosur për lirimin e të akuzuarit kryesor për vrasjen e Donje
Gjykata liron Naser Pajazitin, të akuzuarin kryesor për vrasjen e Donjeta Pajazitit Sipas aktgjykimit të gjykatës, nuk është arritur te dëshmohet se i akuzuari ka kryer vrasjen e të rejës, që ka qenë edhe
Babai i vajzës së zhdukur thotë se e kanë gjetur sot në Prishtinë Donjeta Avdijaj nga Peja (18 vjeçe) është raportuar në polici nga babai i saj si person i zhdukur të premten e kësaj jav
Zhdukja e Donjeta Avdijajt në Pejë, policia jep detaje Donjeta Avdijaj nga Peja (18 vjeçe) është raportuar në polici nga babai i saj si person i zhdukur të premten e kësaj jav
Dalin dëshmitarë të rinj në gjykimin për vrasjen e Donjetës Tre dëshmitarë u propozuan të dëshmojnë në gjykimin për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Një polic hetues dhe dy ekspert
Prezantoi të dashurin, Kallashit i del gënjeshtra në shesh (FOTO LAJM) Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi,ka publikuar një fotografi ku shihet në p
Ky është rrëfimi i Naser Pajazitajt për vrasjen e Donjeta Pajazitajt I akuzuari për vrasjen e Donjeta Pajazitajt nga Strellci i Deçanit, Naser Pajazitaj, u deklarua i pafajshëm në akuzën pë
Dalin detaje të reja për incidentin që ndodhi në gjykimin e rastit të Donjeta Pajazitajt Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka dhënë detaje për incidentit që ndodhi sot në seancat dëgjimore të zhvilluara në
Momenti kur vëllai i Donjeta Pajazitit kap në grushta të akuzuarin për vrasjen në Strellc (VIDEO) Pas përfundimit të seancës fillestare në gjykimin për vrasjen e Donjeta Pajazitajt, vëllai i saj, Shkëlqimi, ka kapur në
Rasti i vrasjes së Donjeta Pajazitajt kalon në duart e FBI-së Prokuroria Themelore në Pejë të enjten pasdite, e ka dorëzuar në Gjykatën Themelore në po këtë qytet, aktakuzën e ngritu
Motra e saj e ofendoi për ngjyrën dhe prejardhjen, Donjeta i kërkon falje Armelës Duket se historisë së bukur mes Damianos dhe Armelës i ka ardhur fundi, e kjo për shkak të familjarëve të Donjetës. P
Danjeli nxjerr zbuluar BB-në: Donjeta më tha që ditën e dytë që e ka vëlla Liridonin Danjeli e pyet Damianon në lidhje me Donjetën. Ai do të dijë nëse ka folur më me të apo jo dhe kërkonte të mësonte arsye
Shokon Donjeta pas daljes nga BB: Më kanë prekur kuletën! Dalja e Donjetës nga “Big Brother” ngjalli kuriozitet te publiku dhe menjëherë pas largimit nga shtëpia mediat kanë shkr
Donjeta dhe Damiano largohen nga Big Brother, ja përse Donjeta nuk e ka përballuar dot qëndrimin e izoluar brenda shtëpisë së Big Brother, duke kërkuar që të largohet nga ky e