999 rezultate për

dollaresh

Shënon nga gjysma e fushës, tifozi fiton 20 mijë dollarë (FOTO-LAJM) Një tifoz amerikan fitoi bastin prej 20 mijë dollarësh pasi arriti të shënonte kosh nga gjysma e fushës në ndeshjen e NB
Florida, inaugurohet katedralja 145 milionë dollarëshe (FOTO-LAJM) Scientology inauguron “Katedralen” e saj në Florida, SHBA e cila kushtoi 145 milionë dollarë. Në ceremoninë e inaugurimi
Brenda mini-shtëpisë 25 mijë dollarëshe (FOTO-VIDEO) Një kompani kanadeze ka projektuar një mini-shtëpi e cila ka një dhomë gjumi, banjo dhe kuzhine dhe mund të dërgohet ku
Brenda “shtëpisë lëvizëse” 2.5 milion dollarëshe të Willi Smith (VIDEO-FOTO) Aktori hollivudian Will Smith lëviz shpesh për xhirime ndaj ai ka investuar 2.5 milion dollarë për “shtëpinë lëvizëse” t
Kim shet nën kosto unazën e fejesës (FOTO LAJM) Kim Kardashian shiti unazën e fejesës nga ish bashkëshorti i saj për 749,000 dollar në një ankand. Ish bashkëshorti i Ki
SHBA, publikohet banknota e re 100-dollarëshe (FOTOLAJM) Shtetet e Bashkuara të amerikës hedhin sot në përdorim banknotën e re 100-dollarëshe, me elemente të rinj sigurie. Përpu
Kim dhe Kanye inspektojnë punimet e shtëpisë 11-milion dollarëshe (FOTO-LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West inspektojë punimet e shtepise se tyre gjigante e cila kushton 11 milion dollarë. Bjondia b
Ja sa harxhon Amerika për spiunazh Një tjetër dokument sekret është bërë publik nga ish-kontraktori i shërbimeve sekrete amerikane të zbulimit Edward Snowd
Snowden nxjerr hollësi mbi "buxhetin e zi" Ish-kontraktori i shërbimeve amerikane të zbulimit Edward Snowden ka nxjerrë një dokument tepër sekret që për herë të pa
Decadence D’or, ëmbëlsirë 750 dollarëshe (FOTO-LAJM) Decadence D’Or është një ëmbëlsirë që gjendet në një pastiçeri të Las Vegasit dhe që kushton plot 750 dollarë. Ajo gj
Detroit paraqet deklaratën e falimentimit Një ndër qytetet më të mëdha amerikane, Detroit ka paraqitur deklaratën e falimentimit. Përmes kësaj mase, ky qytet sigu
Kjo fotografi është shitur 4.3 milion dollarë (FOTO LAJM) Fotografia e quajtur "Rhein II" e gjermanit Andreas Gursky është shitur ditë më parë me një çmim prej 4,3 milion dollarë
Gates i blen vajzës shtëpi 8.7 milion dollarëshe (FOTO-LAJM) Një shtëpi përrallore për vajzën e themeluesit të Microsoft Bill Gates i cili ka shpenzuar 8.7 milion dollarë për të ble
New York, apartamenti 115 milionë dollarësh (FOTO-LAJM) Një pamje fantastike nga Central Park por edhe nga i tërë qyteti. Me një në mobilim të vecantë njihuni me një nga aparta
Rusia, 300 milionë dollarë kredi Serbisë Rusia dhe Serbia kanë nënshkruar një marrëveshje për dhënine e një kredia për serbët me një vlerë prej 300 milionë dolla
Paris Hilton duke bërë pazar me një supermakinë (FOTO-LAJM) Paris Hilton dhe i fejuari i saj janë fotografuar në Los Angeles duke dalë nga një dyqan pasi kanë bërë pazar. Ndërkohë
Fiton lotarinë prej 425 mijë dollaresh por e helmojnë Një 46- vjeçar, fitues i llotarise prej 425 mijë dollaresh në Çikago është helmuar me cianur. Fillimisht u mendua se vde
Padi ndaj Yahoo, kërkohet një dëmshpërblim prej 2.7 miliardë dollarësh Worldwide Directories SA de CV, dhe Ideas Interactivas SA de CV kanë paditur Yahoo për shkelje të kontratës dhe për fiti
Për nostalgjikët e fëmijërisë, një robot 1 milion dollarësh (VIDEO) Është i lartë 4 metra dhe peshon 4 ton ndërsa mund të drejtohet nga brenda. Bëhet fjalë për robotin gjigant i cili është
Britney Spears, me një pasuri prej 32 milion dollarësh Këngëtarja Britney Spears flitet të ketë një pasuri pre 32 milion dollarësh duke përfshirë edhe vlerën e aseteve që ajo