E FUNDIT/ Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
999 rezultate për

dollaresh

4 vjet pa punë, 26 vjeçarja vë në shitje diplomën në eBay (FOTO LAJM) Të gjesh një vend pune e mbi të gjitha në profesionin tënd duket se çdo ditë po bëhet edhe më e vështirë. Konkurenca ësh
Pallati 13 milionë dollarësh i presidentit palestinez (FOTO LAJM) Presidenti palestinez Mahmoud Abbas është duke ndërtuar një pallat që kap vlerën rreth 13 milionë dollarë, përkundër kri
Ja si mund të falsifikohet një monedhë (VIDEO) Kjo është një video që mendohet të jetë bërë në Vietnam dhe tregon se si ishte falsifikuar një kartëmonedhë, nga 10 doll
Gjendet thesari 1 milion dollarësh nga një anije e mbytur (FOTO LAJM) Familja Schmitt, nga Florida ka arritur që nga një anije e fundosur spanjolle ka arritur që të gjejë një thesar ari me v
Gruevski me syze 60 mijë dollarëshe në Izrael (FOTO LAJM) Kryeministri Nikola Gruevski është parë me syze shumë të shtrenjta gjatë pushimeve të tij në Tel Aviv të Izraelit. At
WhatsApp arrin në 800 milionë përdorues aktivë WhatsApp, nuk ndalet ai është kthyer në një aplikacion i cili ka një rëndësi të veçantë një dërgimin dhe marrjen e mesaz
Testohet Samsung Galaxy A5 (FOTO LAJM) Samsung vitin e kaluar prezantoi Galaxy Alpha-në, telefoni i parë inteligjent i cilësisë së lartë i kësaj serie, i cili
Palestina në Kupën e Azisë, FIFA investon 1 mln $ në Gaza Një delegacion i FIFA-s ka vizituar dje Gazën, për të identifikuar vendet e përshtatshme se ku mund të përdoret shuma pr
Karroca 300 mijë dollarëshe e babagjyshit (FOTO-LAJM) Teknologjia avancon dhe Santa Klausit tashmë i duhet një karrocë e re më moderne. Dhe për këtë gjë kanë menduar disenjue
Samiti Beogradit, 10 miliardë USD për projekte konkrete rajonale (FOTO LAJM) "Mirëkuptim i plotë me km Li Keqiang për nevojën që Kina të rrisë mbështetjen financiare ndaj Shqipërisë dhe rajonit #Nd
Kampionja e botës Majlinda Kelmendi merr 50 mijë dollarë shpërblim (FOTO LAJM) Presidenti i Federatës ndërkombëtare të Xhudos, Marius Vizer i ka dhënë kampionës së botës Majlinda Kelmendit një shumë
Lamborghini prezanton telefonin 6 mijë dollarësh (FOTO-LAJM) Lamborghini ka prezantuar telefonin e tij të fundit luksoz të quajtur 88 Tauri i cili është i mbështjellë nga lëkurë e c
Dr. Dre shpallet reperi më i paguar për 2014, i'a kalon Jay Z Në listën e revistës “Forbes”, Dr. Dre është cilësuar si reperi më i paguar për vitin 2014. Ndonëse nuk ka realizuar alb
Si u fundos arma sekrete 4 miliard dollarëshe e Titos? (VIDEO) Aeroporti “Zheljava” në Bihaq të Bosnje e Hecergovinës ishte aeroporti ushtarak me infrastrukturën më të fuqishme në gji
Dhjetë superjahtet më të kushtueshme në bote (FOTO-LAJM) Sajti ‘The Richest’ ka publikuar klasifikimin e dhjetë jahteve më të kushtueshme në botë. Bëhet fjalë për jahte ku luksi
Brenda "shtëpisë" luksoze 800 mijë dollarëshe (FOTO-LAJM) E prodhuar Global Caravan Technologies në Indiana, kjo rulotë e cila kushton 800 mijë dollarë pritet të dalë në shitje p
Familja e Jobs në Itali, pushime në jahtin 100-milionë dollarësh (FOTO-LAJM) Jahti Venus i projektuar nga Philippe Starck për Steve Jobs, i cili është tani në pronësi të bashkëshortes së Jobs, Lau
Mercedes prodhon makinën 1 milionë dollarëshe (FOTO-LAJM) Kompania e prodhiimt të automjeteve Brabus pritet të nisë prodhiminun e modelit të ri Mercedes Benz ultra-luksoz S-class
Supermakina 3,4 milion dollarëshe tani me ngjyrë blu (FOTO-LAJM) Me një çmim prej 3.400.000 dollarësh, Lykah Hypersport është makina më e shtrenjtë e prodhuar pas Lamborghini Veneno dhe
Jahti 24 milionë dollarësh në flakë (VIDEO) Një jaht luksoz me një vlerë 24 milionë dollarë u shkrumbua nga flakët të enjten në portin e San Diego-s për arsye ende