E FUNDIT/ Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
999 rezultate për

dollaresh

Trump i kërkon aktores pornografike dëmshpërblim prej 20 milion dollarësh 20 milionë dollarë është shifra që presidenti amerikan, Donald Trump, kërkon si dëmshpërblim nga aktorja e filmave porno
Sa ishte kostoja e urës mburojë ndaj stuhive që u shemb sot në Florida? Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit.
Arabia Saudite ndërton megaqytetin 500 miliardë dollarësh (FOTO LAJM) Arabia Saudite është duke kërkuar drejt një të ardhme pas naftës, duke shpenzuar rreth 500 miliardë dollarë amerikanë pë
Akon do të paguajë borxh prej 160 mijë dollarësh Akon është urdhëruar që të paguajë një borxh prej 160 mijë dollarësh një kompanie e cila kishte dhënë hapësirën e saj me
Objekti më i shtrenjtë në policinë e shtetit? Një kompjuter 2.1 milion dollarësh Gazetari i kronikës Sokol Bregu i ftuar në 360 gradë, ka rrëfyer se gjëja me vlerë në polici është një kompjuter i cili
Klaudia Pepa i sfidon të gjithë, tregon çantën 17 mijë dollarëshe (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa duket se po kalon një kohë mjaft të mirë në Itali. Ndonëse fusha e artit është e vështirë në s
Forca Ajrore e SHBA-ve pajiset me frigorifera 24 milion dollarësh Departamenti Amerikan i Mbrojtjes ka porositur dy frigoriferë për Boeing për vetëm nën 24 milionë dollarë. Këto do të pë
Rusia propozon paketat 100 milion dollarëshe për vizitat hapësinore Rusia do t’u propozojë turistëve paketa udhëtimi për në hapësirë brenda një kohe të shkurtër, duke vendosur një çmim fil
Fitoi llotarinë 1 milion dollarëshe, humb betejën me kancerin sot Fitursi i 1 milion dollarëve të një jave më parë në Ney York të lotarisë (gërvisht dhe fito), raportohet se ka vdekur so
Floyd Mayweather prezanton çekun 100 milionësh (FOTO LAJM) Floyd Mayweather ka postuar çekun në vlerë prej 100 milionë dollarësh që ka fituar nw ndeshjen kundwr Mc Gregorit. “D
Çmendet 53 vjeçari në Bathore, shkon të kontrollojë llogarinë bankare por e gjen bosh Një 53-vjeçar nga Bathorja ka mbetur i shokuar pas një kontrolli që ka bërë në llogarinë e tij. Mësohet se në vitin
Firma e njohur e quajti majmun, P Diddy i ofron kontratën 1 milionë dollarëshe vogëlushit Bluza e H&M ku një fëmijë me ngjyrë mbante veshur një bluzë ku shkruante “Majmuni më i paparë në xhungël"", u bë ngjarja
Bashkim Balili rrëfehet për Santa Quaranta-n, tregon investimin 570 mijë dollarësh Vëllai i Klement Balilit, Bashkim Balili ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me vëllanë e tij dhe akuzat e rë
Çifti i famshëm drejt një divorci prej 225 mijë dollarësh Fatkeqësisht thashethemet se çifti i famshëm po i japin fund martesës së tyre qëlluan të vërteta. Javë më parë u aludua
Stallone blen statujën me imazhin e tij prej 400 mijë dollarësh! Silvester Stallone mesa duket theu rekordin e yjeve hollivudianë për blerjen e dhuratës më të shtrenjtë për festat e fun
Kur J-Lo bën shopping vesh një bluzë prej 1400 dollarësh Edhe kur i duhet të bëjë një ndalesë të shpejtë në një qendër tregtare, këngëtarja e famshme nuk mund të dalë nga shtëpi
Lady Gaga nënshkruan kontratën me vlerë miliona dollarësh “Ëndrra e një jete e bërë realitet: Do ta lë zemrën në skenë çdo natë”, kështu ka komentuar Lady Gaga në Twitter nënshkr
Mariah Carey se heq nga dora unazën 10 milion dollarëshe që i dhuroi ish-i Këngëtarja e njohur Mariah Carey vazhdon të mbajë në dorë unazë 10 milionë dollarëshe të cilën ja ka dhuruar ish i dashu
Këngëtarja shqiptare që realizoi videoklipin me shifrën e çmendur prej 150 mijë dollarësh Këngëtarja shqiptare që kapi skenën botërore nga Shqipëria me këngën e njohur Bon Bon, Era Istrefi ka vetëm pak javë që
Miratohet buxheti 4 trilionë dollarësh në SHBA Të enjten, Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi një projektbuxhet prej 4 trilionë dollarësh për vitin fisk