999 rezultate për

dollapi

Anara, "engjëlli" i Nasri (FOTO LAJM) Samir Nasri nuk po kalon një moment të mirë me Manchester City-n, por jashtë fushe ky mund të quhet një moment i artë pë
CEZ, Dollapi: Do shkurtoj shpenzimet e luksit Administratori shtetëror i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi premton rikthim të besimit të konsumatorit si dhe ndëshkimin e
Dollapi: Situata energjitike po përmirësohet Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi ka deklaruar sot se situata në këtë kompani ka nisur të stabilizohet për
Sait Dollapi do t'a "shpëtojë" CEZ-in me një "super" rrogë! "Shpëtimtari" i CEZ i cili u emërua në këtë post vetëm para rreth një jave ka kërkuar të trajtohet ndryshe nga punonjësi
Dollapi akuza ndaj çekëve: Do të rikthejmë besimin tek qytetari Në daljen e parë para mediave pas marrjes se detyres, administratori i ri Kompanisë CEZ Shpërndarje, Sait Dollapi ka ak
Islamaj drejtori i ri i UKT-së, zëvendëson Dollapin Fatbardh Islamaj do të jetë personi i cili do të zëvendësojë Seit Dollapin në krye të Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës
Furnizimi me ujë, Dollapi: Tirana verë pa probleme Brenda datës 15 qershor do marrë fund problemi i ujit të pijshëm për 50.000 banorë të Tiranës të cilët nuk do të vuajnë
Tropojë, zbardhet skenari i vrasjes së dyfishtë Një thirrje telefonike e bërë pak kohë para vrasjes së dyfishtë ka ndihmuar policinë e Tropojës për zbardhjen e ngjarjes
Ankesat e qytetarëve për ujin, Avokati i Popullit ja përcjell UKT-së Ankesat e qytetarëve për mungesë të ujit të pijshëm apo mbifaturim të pagesës, të depozituara në Avokatin e Popullit ka