999 rezultate për

dollapi

Irina i vjedh pantallonat Ronaldos Ata nuk flasin shpesh për jetën e tyre private edhe pse janë gjithmonë në qendër të mediave. Por kete radhe Cristiano Ro
Kapet me 8 kg drogë, arrestohet shqiptari Sekuestrohen shtatë kilogramë heroinë dhe një kilogram hashash në shtëpinë e një shqiptari në Padova të Italisë. Mësohet
Ekskluzive/ Adonis Dollapi rrëfehet: Gati klipi, herët për një album Emri i tij i vërtetë është Adonis Dollapi. Këngëtari i cili njihet edhe për bashkëpunimin me grupin "OMERTA", ka zbuluar
Kreu i CEZ Shpërndarje jep dorëheqjen Kreu i Cez Shperndarje, Sahit Dollapi dha sot doreqjen nga detyra që mbante ndërsa ai pritet të qendroje në detyrë deri
Analiza 8-mujore e CEZ, Dollapi: Rritëm arkëtimet Në 8 muajt e fundit situata kompania CEZ Shpërndarje ka njohur rritje të arkëtimeve dhe të investimeve. Duke bërë analiz
Dollapi nuk jep dorëheqje Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi u shpreh sot në një deklaratë për mediat se nuk do të japë dorëheqjen dh
Drejtorët e rinj të Ramës, të besuarit e tij që punuan në bashki Kryeministri Edi Rama emëron në disa poste të rëndësishme ish-drejtorë të bashkinë e Tiranës, në kohën kur ajo drejtohej
CEZ vendos linja të reja për të ulur humbjen në rrjet Kompania CEZ Shpërndarje investon në vendosjen e linjave të reja të shpërndarjes së energjisë dhe tensionit të mesëm në
Kokëdhima flet për projekte afatgjata me Sahit Dollapin Deputeti socialist i Vlorës Koco Kokëdhima premton rrjet të ri të energjisë elektrike deri në fund të këtij viti. Pas nj
Elbasan, CEZ vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë për debitorët CEZ Shpërndarje vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë elektrike për konsumatorët debitorë. Sot punonjësi e CEZ janë
CEZ nis importin e energjisë CEZ Shpërndarje po plotëson detyrimin ligjor për importin e energjisë elektrike. Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit
Dollapi: Kush nuk paguan, nuk do furnizohet me energji “CEZ Shpërndarje” vijoi sot në Kukës aksionin për ndërprerjen e energjisë elektrike për konsumatorët që nuk paguajnë det
Dollapi 5 muaj në krye të CEZ, ja problemet që hasëm Administratori i CEZ Shpërndarje, Sait Dollapi gjatë një konferencë për shtyp paraqiti sot disa nga problematikat e hasu
Dollapi garanton energji gjatë votimit dhe numërimit CEZ Shpërndarje ka marrë të gjitha masat që në asnjë nga qëndrat e votimit dhe të numerimit të mos mungojë energjia elek
Dollapi rrit rrogat e punonjësve të CEZ CEZ Shpërndarje ka rritur pagat për punonjësit. Lajmi është bërë i ditur nga administratori i kompanisë, Sahit Dollapi,
Energjia, dënimet kolektive, histori e harruar Dënimet kolektive janë histori e harruar. Kështu u shpreh administratori i CEZ shpërndarje Sait Dollapi gjatë inspektime
Energjia, nuk ka falje për faturat e papaguara Administratori i “CEZ Shpërndarje”, Sahit Dollapi mohoi sot lajmin e publikuar në disa media në lidhje me faljen e kamat
Berisha ndryshon listën e Tiranës, Greta Koçi në vend të Sait Dollapit Nuk dihet nëse kryeministri Berisha ka marrë miratimin e tyre por disa prej personave të cilët ndodhen në listën e Parti
Dollapi: Situata energjetike e përmisuar Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi, gjatë raportimit para Entit Rregullator të Energjisë Elektrike për ecur
Largimet nga puna, punonjësit e CEZ në protestë Ish-punonjës të kompanisë CEZ protestuan sot kundër largimeve nga puna. Sipas tyre 420 persona në të gjithë vendin janë