999 rezultate për

dollapi

CEZ nis importin e energjisë CEZ Shpërndarje po plotëson detyrimin ligjor për importin e energjisë elektrike. Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit
Dollapi: Kush nuk paguan, nuk do furnizohet me energji “CEZ Shpërndarje” vijoi sot në Kukës aksionin për ndërprerjen e energjisë elektrike për konsumatorët që nuk paguajnë det
Dollapi 5 muaj në krye të CEZ, ja problemet që hasëm Administratori i CEZ Shpërndarje, Sait Dollapi gjatë një konferencë për shtyp paraqiti sot disa nga problematikat e hasu
Dollapi garanton energji gjatë votimit dhe numërimit CEZ Shpërndarje ka marrë të gjitha masat që në asnjë nga qëndrat e votimit dhe të numerimit të mos mungojë energjia elek
Dollapi rrit rrogat e punonjësve të CEZ CEZ Shpërndarje ka rritur pagat për punonjësit. Lajmi është bërë i ditur nga administratori i kompanisë, Sahit Dollapi,
Energjia, dënimet kolektive, histori e harruar Dënimet kolektive janë histori e harruar. Kështu u shpreh administratori i CEZ shpërndarje Sait Dollapi gjatë inspektime
Energjia, nuk ka falje për faturat e papaguara Administratori i “CEZ Shpërndarje”, Sahit Dollapi mohoi sot lajmin e publikuar në disa media në lidhje me faljen e kamat
Berisha ndryshon listën e Tiranës, Greta Koçi në vend të Sait Dollapit Nuk dihet nëse kryeministri Berisha ka marrë miratimin e tyre por disa prej personave të cilët ndodhen në listën e Parti
Dollapi: Situata energjetike e përmisuar Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi, gjatë raportimit para Entit Rregullator të Energjisë Elektrike për ecur
Largimet nga puna, punonjësit e CEZ në protestë Ish-punonjës të kompanisë CEZ protestuan sot kundër largimeve nga puna. Sipas tyre 420 persona në të gjithë vendin janë
Anara, "engjëlli" i Nasri (FOTO LAJM) Samir Nasri nuk po kalon një moment të mirë me Manchester City-n, por jashtë fushe ky mund të quhet një moment i artë pë
CEZ, Dollapi: Do shkurtoj shpenzimet e luksit Administratori shtetëror i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi premton rikthim të besimit të konsumatorit si dhe ndëshkimin e
Dollapi: Situata energjitike po përmirësohet Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi ka deklaruar sot se situata në këtë kompani ka nisur të stabilizohet për
Sait Dollapi do t'a "shpëtojë" CEZ-in me një "super" rrogë! "Shpëtimtari" i CEZ i cili u emërua në këtë post vetëm para rreth një jave ka kërkuar të trajtohet ndryshe nga punonjësi
Dollapi akuza ndaj çekëve: Do të rikthejmë besimin tek qytetari Në daljen e parë para mediave pas marrjes se detyres, administratori i ri Kompanisë CEZ Shpërndarje, Sait Dollapi ka ak
Islamaj drejtori i ri i UKT-së, zëvendëson Dollapin Fatbardh Islamaj do të jetë personi i cili do të zëvendësojë Seit Dollapin në krye të Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës
Furnizimi me ujë, Dollapi: Tirana verë pa probleme Brenda datës 15 qershor do marrë fund problemi i ujit të pijshëm për 50.000 banorë të Tiranës të cilët nuk do të vuajnë
Tropojë, zbardhet skenari i vrasjes së dyfishtë Një thirrje telefonike e bërë pak kohë para vrasjes së dyfishtë ka ndihmuar policinë e Tropojës për zbardhjen e ngjarjes
Ankesat e qytetarëve për ujin, Avokati i Popullit ja përcjell UKT-së Ankesat e qytetarëve për mungesë të ujit të pijshëm apo mbifaturim të pagesës, të depozituara në Avokatin e Popullit ka