999 rezultate për

dollapi

Rregulloni dollapin e rrobave me këto rregulla praktike Ndoshta po mendoni të rregulloni dollapin dhe pse jo edhe të bëni disa ndryshime. Të hiqni disa rroba të shtoni disa
Vrau partneren gjatë aktit seksual,dalin pamjet pak para krimit (VIDEO) 17-vjeçarja Megan Bills është vrarë nga partneri i saj teksa ata kanë qenë duke kryer marrdhënie seksuale. 24-vjeçari
Berisha "tallet" me çitjanet e Ramës: Linda mbylle me çelës dollapin e rrobave Sot kudo në rrjete sociale të gjithë u morën me veshjen e Kryministrit Edi Rama, gjatë një vizite në qytetin e Fierit.
Rregulloni dollapin e rrobave bazuar në këto rregulla Ndoshta po mendoni të rregulloni dollapin dhe pse jo edhe të bëni disa ndryshime. Të hiqni disa rroba të shtoni disa
Bëni dollapin tuaj të duket si në filma me këto veprime Nëse doni të keni një dollap si në filmat e hollivudit por nuk keni para për të shpenzuar mendoni që ka disa mënyra prak
EMOCIONUESE/ 2-vjeçari shpëton binjakun e tij pasi i kishte rënë dollapi sipër (VIDEO) Dëshira e madhe humane e një 2-vjeçari për të shpëtuar vëllanë e tij binjak sot është bërë hiti i internetit dhe me shum
"Më mungon çdo ditë", ja mesazhi prekës i të dashurës së Jetnis Dollapit “Më mungon çdo ditë” dhe një video 30-sekondëshe me foto që tregojnë ndoshta momentet e tyre më të bukura të fotografuar
Ja çfarë jete luksoze bënte i ndjeri Jetnis Dollapi (FOTO LAJM) Efektivët blu të Tiranës kanë njoftuar sonte për vdekjen e një djali të ri 28¬vjeçar në një aksident me motor në kryeqyt
Stresi dedikim shokut që humbi jetën nga aksidenti me motor (FOTO LAJM) Pas lajmit se 28 vjeçari Jetnis Dollapi humbi jetën në një aksident mbrëmjen e kësaj të shtune në kryeqytet në një aksid
Humb jetën Jetnis Dollapi, mik i Stresit Jetnis Dollapi ka humbur jetën sot pas një aksidenti fatal me motor. Aksidenti ka ndodhur tek ish-Klubi “Partizani”, në
Irina i vjedh pantallonat Ronaldos Ata nuk flasin shpesh për jetën e tyre private edhe pse janë gjithmonë në qendër të mediave. Por kete radhe Cristiano Ro
Kapet me 8 kg drogë, arrestohet shqiptari Sekuestrohen shtatë kilogramë heroinë dhe një kilogram hashash në shtëpinë e një shqiptari në Padova të Italisë. Mësohet
Ekskluzive/ Adonis Dollapi rrëfehet: Gati klipi, herët për një album Emri i tij i vërtetë është Adonis Dollapi. Këngëtari i cili njihet edhe për bashkëpunimin me grupin "OMERTA", ka zbuluar
Kreu i CEZ Shpërndarje jep dorëheqjen Kreu i Cez Shperndarje, Sahit Dollapi dha sot doreqjen nga detyra që mbante ndërsa ai pritet të qendroje në detyrë deri
Analiza 8-mujore e CEZ, Dollapi: Rritëm arkëtimet Në 8 muajt e fundit situata kompania CEZ Shpërndarje ka njohur rritje të arkëtimeve dhe të investimeve. Duke bërë analiz
Dollapi nuk jep dorëheqje Administratori i CEZ Shpërndarje, Sahit Dollapi u shpreh sot në një deklaratë për mediat se nuk do të japë dorëheqjen dh
Drejtorët e rinj të Ramës, të besuarit e tij që punuan në bashki Kryeministri Edi Rama emëron në disa poste të rëndësishme ish-drejtorë të bashkinë e Tiranës, në kohën kur ajo drejtohej
CEZ vendos linja të reja për të ulur humbjen në rrjet Kompania CEZ Shpërndarje investon në vendosjen e linjave të reja të shpërndarjes së energjisë dhe tensionit të mesëm në
Kokëdhima flet për projekte afatgjata me Sahit Dollapin Deputeti socialist i Vlorës Koco Kokëdhima premton rrjet të ri të energjisë elektrike deri në fund të këtij viti. Pas nj
Elbasan, CEZ vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë për debitorët CEZ Shpërndarje vijon aksionin për ndërprerjen e energjisë elektrike për konsumatorët debitorë. Sot punonjësi e CEZ janë