999 rezultate për

dollapi

Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Shokët tmerrojnë Neymarin, i fusin gjarpër në dollap (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Shokët i vendosin një gjarpër në dollap, shikoni si tërbohet Neymar (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM) Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja tre
Përse duhet ta kontrolloni 1 herë në muaj dollapin e ushqimeve Shkaku? Harresa Për hir të së vërtetës është e pamundur të mësosh përmendësh të gjitha datat e skadimit të ushqimeve
Ka dhe kështu: Mes rrënojave të tërmetit, burri merr dollapin mbi shpinë (VIDEO) Tërmeti ka bërë hatanë edhe në Laç. 173 banesa, sipas shifrave zyrtare në këtë zonë janë dëmtuar, shumë prej të cilave j
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Pas rrahjes shfaqet për herë të parë Sait Dollapi (FOTO LAJM) Një muaj pas protestës ku u godit me shkopinj gome dhe u lëndua rëndë në shpatull e gju, në krye të protestës së 7 kombë
E zë dollapi, 9-vjeçari nga Kosova vdes në Angli Një 9- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi një dollap e zuri poshtë në një klub noti në një shkollë në Essex, Angli.
I ra dollapi i shkollës sipër, vdes 9 vjeçari shqiptar Një djalë nëntë vjeçar ka vdekur pasi e zuri një dollap me kyç në një shkollë në Essex, Angli. Kjo ndodhi të enjten n
Dëgjova një vajzë që tha vdiqa! Sahit Dollapi rrëfen si u rrah nga policia Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuar”
Dalin fotografitë, ja ku është dhunuar Dollapi (FOTO LAJM) Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, u dhunua barbarisht nga policia gjatë protestës së 11 majit
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
U dhunua gjatë protestës, Sahit Dollapi i nënshtrohet operacionit (VIDEO) Gjatë protestës së të shtunës, Sekretari Organizativ i Partisv Demokratik, Sahit Dollapi u dhunua nga efektivët e polici
Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM) Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”. Media zvicerane “20 minuten”, raporto
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji