999 rezultate për

dokumenteve

Edhe sot Dimitrov tenton të raportojë para komisionit Sot në Komisionin për Punë dhe Politikë të Jashtme në Kuvendin e Maqedonisë, ministri për Punë dhe Politikë të Jashtme,
Plas tregtia me dokumenta gjermane, kaq mund të blihen Një njoftim që po qarkullon në mediet gjermane bën fjalë për shifra shqetësuese të rasteve të shitjes ilegale përmes int
Falsifikimi i pronës 100 milionë euro në Karaburun, burg 4 personave Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka dënuar me 43 vite burg katër persona të përfshirë në skandalin e tjetërsimit të p
Marrëdhënia Shqipëri-Greqi, Athina sjell lajmin e mirë Ditën e sotme është marrë një vendim nga Greqia për heqjen e pullës apositle, e cila është e vlefshme për legalizimin e
Skandali me oficerin e policisë së shtetit, kokainë në këmbim të dokumenteve të tokës Oficeri i Policisë së Shtetit u filmua me zë dhe figurë teksa bën pazare për të trafikuar 200 gramë kokainë. Në redaksin
Ngrihet aktakuzë ndaj ish-drejtorit të urbanizmit në Ferizaj Prokuroria e Ferizajt ka ngritur aktakuzë ndaj ish-drejtorit të urbanizmit të Ferizajt, Faik Grainca, si dhe ndaj dy per
Thatcher refuzonte fluturimet me panda Ish-kryeministrja britanike Margaret Thatcher nuk ka qënë një adhuruese e pandave pasi Zonja e Hekurt refuzonte të prano
Inter nën hetim për falsifikim dokumentash tek talentet e rinj Policia italiane ka bërë të ditur sot se ka arrestuar tre persona të cilët kryenin një lloj trafiku klandestin, në këtë
Trump nuk do bllokojë publikimin e dokumenteve për vrasjen e Kennedy-t Presidenti amerikan, Donald Trump, është shprehur se nuk do ta bllokojë publikimin e mijëra dokumenteve qeveritare, që m
Të burgosurit nuk kanë votuar për shkak të mungesës së dokumenteve Komisioni shtetëror zgjedhor ka njoftuar se gjysma e të burgosurve në burgun e Idrizovës sot nuk kanë arritur të realizo
Gruevskit nuk i kthehet pasaporta Kreut të VMRO-së, Nikolla Gruevski i është refuzuar kërkesa për shfuqizimin e vendimit për marrjen e dokumenteve për udh
Shtyhet seanca gjyqësore për procesin e PSP-së "Fortesa 2" Procesi gjyqësor "Fortesa 2" është shtyrë për më 26 shtator sepse avokatët mbrojtës, Ljupço Shvërgovski dhe Mile Petrovs
Antonio Rüdiger zyrtarizimit kalon tek Chelsea Roma ka arritur marrveshjen me Chelsean për mbrojtësin gjerman, Rüdiger. Sipas Calciomercato.it, shifra për transfer
Drogë dhe falsifikim dokumentash, shkatërrohet banda kriminale e Korçës Policia ka goditur një grup të strukturuar kriminal i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike si edhe falsifikimit të
E vërteta e humbjes së 26 dokumenteve konfidenciale të Ministrisë së Brendshme Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedim penal në lidhje me humbjen e 26 dokumenteve konfidenciale nga zyrat e polic
Zhdukja e 28 dokumenteve sekrete në polici, prokuroria nis hetimet Vetëm pak ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi në Facebook se nga kasaforta sekrete e Policisë së Shtetit
Shqiptari falsifikon dokumentet, tentoi të merrte 50 milionë Dollarë me transaksion bankar Përmes falsifikimit të dokumenteve, tre persona në Greqi tentuan të përfitonin një shumë të madhe parash. Një 60-vjeç
Ambasada e SHBA-së lehtëson procedurat për vizat, ja hapat që duhet të ndiqni Nëse keni ëndërr të udhëtoni drejt Amerikës? Ju bëjmë me dije se tashmë mundësia është më e madhe dhe më e lehtë. Amb
Amazon tashmë me hapësirë të pa limituar Amazon sapo ka njoftuar për lëshimin e një plani të ri që mundëson hapësirë të pa limituar. Shërbimi i ri do t’i lejo
Maqedonasit largohen për vende më të freskëta, ja kush i ndalon Vendalimet kufitare të Maqedonisë sot kanë parë kolona të gjata automjetesh. Duket sikur vapa i ka bërë drejtuesit e