999 rezultate për

dokumenteve

"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Sekuestrohet hoteli luksoz në Himarë Është vendosur në sekuestro preventive për një hotel në ndërtim në Himarë dhe truallin ku po ngrihet ndërtesa. Leja p
Dalin detajet: Kush u arrestua dhe për çfarë gjatë aksionit në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë ku u arrestuan katër persona. Mësohet se personat
Ministrja e re e Energjetikës kërkon shkarkimin e kreut të OST Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku çon në Bordin e OST kërkesën për shkarkimin e kreut të OST pas
Thaçi nuk e përfill afatin për dërgimin e dokumenteve të dialogut Kryenegociatori Shpend Ahmeti ka folur për dokumentet të cilat presidenti Hashim Thaçi nuk ia ka dorëzuar delegacionit s
Edhe sot Dimitrov tenton të raportojë para komisionit Sot në Komisionin për Punë dhe Politikë të Jashtme në Kuvendin e Maqedonisë, ministri për Punë dhe Politikë të Jashtme,
Plas tregtia me dokumenta gjermane, kaq mund të blihen Një njoftim që po qarkullon në mediet gjermane bën fjalë për shifra shqetësuese të rasteve të shitjes ilegale përmes int
Falsifikimi i pronës 100 milionë euro në Karaburun, burg 4 personave Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka dënuar me 43 vite burg katër persona të përfshirë në skandalin e tjetërsimit të p
Marrëdhënia Shqipëri-Greqi, Athina sjell lajmin e mirë Ditën e sotme është marrë një vendim nga Greqia për heqjen e pullës apositle, e cila është e vlefshme për legalizimin e
Skandali me oficerin e policisë së shtetit, kokainë në këmbim të dokumenteve të tokës Oficeri i Policisë së Shtetit u filmua me zë dhe figurë teksa bën pazare për të trafikuar 200 gramë kokainë. Në redaksin
Ngrihet aktakuzë ndaj ish-drejtorit të urbanizmit në Ferizaj Prokuroria e Ferizajt ka ngritur aktakuzë ndaj ish-drejtorit të urbanizmit të Ferizajt, Faik Grainca, si dhe ndaj dy per
Thatcher refuzonte fluturimet me panda Ish-kryeministrja britanike Margaret Thatcher nuk ka qënë një adhuruese e pandave pasi Zonja e Hekurt refuzonte të prano
Inter nën hetim për falsifikim dokumentash tek talentet e rinj Policia italiane ka bërë të ditur sot se ka arrestuar tre persona të cilët kryenin një lloj trafiku klandestin, në këtë
Trump nuk do bllokojë publikimin e dokumenteve për vrasjen e Kennedy-t Presidenti amerikan, Donald Trump, është shprehur se nuk do ta bllokojë publikimin e mijëra dokumenteve qeveritare, që m
Të burgosurit nuk kanë votuar për shkak të mungesës së dokumenteve Komisioni shtetëror zgjedhor ka njoftuar se gjysma e të burgosurve në burgun e Idrizovës sot nuk kanë arritur të realizo
Gruevskit nuk i kthehet pasaporta Kreut të VMRO-së, Nikolla Gruevski i është refuzuar kërkesa për shfuqizimin e vendimit për marrjen e dokumenteve për udh
Shtyhet seanca gjyqësore për procesin e PSP-së "Fortesa 2" Procesi gjyqësor "Fortesa 2" është shtyrë për më 26 shtator sepse avokatët mbrojtës, Ljupço Shvërgovski dhe Mile Petrovs
Antonio Rüdiger zyrtarizimit kalon tek Chelsea Roma ka arritur marrveshjen me Chelsean për mbrojtësin gjerman, Rüdiger. Sipas Calciomercato.it, shifra për transfer
Drogë dhe falsifikim dokumentash, shkatërrohet banda kriminale e Korçës Policia ka goditur një grup të strukturuar kriminal i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike si edhe falsifikimit të