999 rezultate për

doherty

Harry Kane i jep fitoren Tottenhamit në minutat e fundit (VIDEO) Tottenhami në fund ka arritur të arkëtojë pikët e plota kundër West Bromwich Albion duke fituar me rezultat minimal 0 –
ZYRTARE/ Tottenham përforcohet me një mbrojtës (VIDEO) ottenham Hotspur ka njoftuar arritjen e marrëveshjes për transferimin e Matt Doherty. Matt Doherty, është futbollist
Milani akoma edhe më pranë mbrojtësit të Tottenham Milan po vazhdojnë negociatat për mbrojtësin e Tottenham, Serge Aurier, veçanërisht pasi skuadra angleze kompletoi trans
Mourinho siguron shërbimet e mbrojtësit të Wolves Tottenham ka përfunduar marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit të djathtë, Matt Doherty. Skuadra e Jose Mourinhos
Shannen Doherty: Vuaj nga kanceri i gjirit, akoma nuk jam shëruar(FOTO LAJM) Shannen Doherty, një nga brunet më të bukura të Hollivudit po përballet me sëmundjen më vdekjeprurëse për femrat, kancer
Doherty beson se ‘jeton shpirti’ i Winehouset në banesën e tij Pete Doherty është i bindur se në banesën e tij në Londër ‘jeton shpirti’ i të ndjerës, këngëtares Amy Winehouse, dhe pë
Doherty shtrohet me urgjence ne spital Pete Doherty është dërguar me urgjencë në spital pasi ka pasur probleme serioze me frymëma
Pete Doherty kthehet në Islam Rokeri i varur nga droga, Pete Doherty, është kthyer në fenë Islame derisa gjendet në burg dhe