999 rezultate për

djem

Detajet e reja për Marina Farën: Ndihmoi dy djemtë që transportonin mall t'i shpëtonin policisë Roxhensa Kapurani e njohur si Marina Fara ka marrë masën "detyrim paraqitjeje" për shkak se u përfshi në përgjimet e pol
Kaq ndryshe, Mozzik dhe Getinjo publikojnë foto të 6 vite më parë me një mesazh (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo rrallë sjellin bashkëpunime, por diçka është e sigurt: ata janë të pandarë në çdo hap që hedhin për s
Emrat e veçantë dhe të bukur që do të hasim te bebet Disa emra janë më të përhapur se të tjerët. Mund të jetë vërtetë e bezdisshme nëse në klasën apo punën tënde janë dhe 3
Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam
Ju kanë munguar Babastars-at, djemt kanë rezervuar surpriza për fansat (FOTO LAJM) Viti 2020 ka ardhur mjaft produktiv mes këngëtarëve shqiptarë. Këtë herë janë “Babastars” ata të cilët kanë një surprizë
Krah djemve të RENEA-s, Artan Hoxha ironizon keq Anti-KÇK: Kush ma ka çakmakun? (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha ditën e sotme u ka bërë një vizitë të këndshme repartit të RENEA i cili duket si i lënë pas dorë pa
Studentja denoncon propagandën e kryeministrit: Është ndërtuar me material kancerogjen Ndërkohë që jemi në ditën Ndërkombtare kundër kancerit, një studente nga Vlora ka bërë një denoncim të fortë për kushtet
Gjyshja me super trupin e palestruar, 63- vjeçarja "çmend" djemt (FOTO LAJM) Lesley Maxwell edhe pse është një gjyshe 63-vjeçare, por ka një trup për t’u patur zili. Lesley punon 5 herë në javë në
Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Skema e shqiptarëve në Itali, vajzat bënin roje kur djemtë kryenin grabitjet Karabinierët italianë arrestuan katër shqiptarë në Ankona, pasi së fundmi kishin kryer grabitje të shtëpive të shumta në
Studim shkencor: Lajm i keq për meshkujt e dobët! Femrat preferojnë djemtë me bark të madh Një nga studimet e fundit ka zbuluar se gratë tërhiqen nga burrat me bark, për një numër arsyesh të mbështetur në shkenc
E rrahën dy djem në makinë? Reagon Trejsi Sejdini Modelja Trejsi Sejdini ka reaguar për fjalët që qarkullojnë në rrjete sociale se është rrahur nga dy djem. Ajo ka pub
E ftoi në bashkëpunim, këngëtari i njohur refuzon Rihannën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rihanna, do të sjellë albumin e saj të ri, pas plot katër vitesh mungesë në muzikë
Me të kaluar kriminale dhe 2 identitete, kush janë 2 djemtë që i vunë gjobë shokut të tyre Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët i kishin vendosur gjobë 21 mijë euro një qyetari në Tiranë. Burime z
I hodhi benzinë zjarrit! Noizy thumbon Stresin (FOTO LAJM) Menduam se “lufta” mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi, kishte përfunduar dhe marrëdhëniet e dy djemve ishin qetësuar, mir
Djemtë amerikanë apo shqiptarë? Lei Kraja rrëfen me kë do preferonte të martohej (VIDEO) Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo mori famë
"Nuk ndjemë asgjë", makina digjet në ecje e sipër Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Korcë. Kjo pasi një makinë ka marrë flakë në ecje ndërkohë që ata që kanë qe
Pengmarrje në Tiranë? Policia: Dy djem morën të atin nga lokali, s’donin të pinte më alkool Pasditen e sotme Policia e Tirans u alarmua pas një telefonate se kishte ndodhur një rrëmbim në zonën e Don Boskos.
Pse njerëzit e bukur lindin vajza? Përgjigjen e jep kjo teori e famshme Mendohet se nëse prindërit lindin djem apo vajza, është thjesht një shans i rastësishëm. Por, jo tamam! Raporti normal i
Herrera i surprizuar nga Felix: E mendoja mendjemadh Mesfushori i Atletico Madrid, Hector Herrera, në një intervistë të fundit për ‘O Jogo’, ka folur për marrëdhënien me sho