999 rezultate për

djem

Rama kritikon Veliajn që quajti djemtë "zdromsa": Na more në qafë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka inspektuar nga afër një banesë të rindërtuar pas tërmetit në zonën e Petrelës në Tiranë. Pa
Ngjarje tragjike, adoleshentët torturohen, abuzohen dhe varrosen të gjallë në mesnatë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi në Solna, të shtunën në mbrëmje. Dy adoleshentë raportohet se janë abuzuar dh
Dha dorëheqjen një muaj më parë, ish-gjyqtari i Apelit paditet në gjykatë nga gruaja dhe 2 djemtë Rreth një muaj më parë, gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka dhënë dorëheqjen. Burime për Fax Neës bëjnë me dije se ai e k
Pamje të rënda: Momenti kur policët qëllojnë me 7 plumba afro-amerikanin në sy të 3 djemve të tij (VIDEO) Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihen disa policë, që e qëllojnë një afrikano-amerikan shtatë herë, derisa
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Tronditëse: 16 vjeçarja pë*rdhunohet nga 30 djem e burra, reagon presidenti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Izrael, ku një vajzë 16-vjeçare është përdhunuar në grup nga 30 meshkuj në një resort
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
Flet babai i djemve që ekzekutuan taksistin: Gruaja "mollë sherri" për lidhjen jashtëmartesore! “Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time”. Kështu shprehet mes tronditjes dhe hutimi
E vranë me breshëri kallashnikovi, kush është babai i tre djemve 71-vjeçari i vrarë me breshëri kallashnikovi në afërsi të kryqëzimit të Rinasit quhet Abdulla Budlla dhe mësohet se puno
12 vite më parë, Lorik Cana tregon edhe njëherë pse është i preferuai i vajzave (FOTO LAJM) I njohur gjerësisht si i perferuari i vajzave, Lorik Cana mbetet një ndër djemt më simpatk të shoëbizit shqiptar. Së
7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i mer
Atentat me armë zjarri në Shkup, plagoset biznesmeni Mbrëmë rreth orës 22:00 se te “Rruga e Plastikave” ka ndodhur një incident i armatosur, ku ka mbetur i plagosur R.B, pr
Prezantuesja shqiptare i befason të gjithë: Ja pse nuk mund të flirtoj me djem gjatë verës Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së me
"Nuk mundem t’ua fal", kjo nënë akoma kërkon përgjigje për burrin dhe dy djemtë në Srebrenicë Njëzetepesë vjet më parë, më shumë se 8,000 burra dhe djem myslimanë të Bosnjës u vranë nga forcat serbe të Bosnjës në S
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Super gjyshër, kështu do të duken të plakur djemtë e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Veç trendit të ndryshimit të gjinisë, nuk mund të harrohej edhe “eksperimentimi” i VIP-ave se si mund të duken kur të pl
Dalin pamjet, momenti kur "Policia" qëlloi për vdekje dy biznesmenët (VIDEO) Ky është momenti i eleminimit të dy biznesmenëve në Laç, ngjarje e ndodhur në 30 maji në hotelin A&A në autostradën Laç-
Ka refuzuar 86 djem? Tayna sapo i preu shpresat atyre që e kan fiksim (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga reperet më të komentuara në media, Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj
Disa djem i thyen vezët me tulla, mjellma nënë ngordh nga trishtimi Mjellmat edhe pse jemi mësuar t'i shohim ashtu të bukura dhe të gëzueshme, shkenca thotë se ndodh që nga trishtimi të nd
Riti i pazakontë, si nderohen djemtë në këtë fis misterioz Fisi Bodi që jeton në Luginën Omo, në Etiopi, tërheq vëmendjen e botës me traditat shumë të çuditshme që ka. Djemtë