999 rezultate për

djem

Arsyet pse kopsat e këmishës te vajzat dhe djemtë janë në anë të ndryshme Nëse një këmishë na pëlqen shumë por nuk jemi të sigurt nëse është për femra apo për meshkuj, mjafton të shikojmë në cil
Akuzoi dy shqiptarë se kishin tentuar ta përdhunonin, bien akuzat e norvegjezes Ditën e djeshme një turiste norvegjeze denoncoi në Greqi, se dy të rinj 23 dhe 28 vjeçar, kushërinj nga Shqipëria, por m
Goditi me sëpatë kunatën së bashku me dy djemtë, arrestohet 62 vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një 62-vjeçar i cili në bashkëpunim me dy djemtë e tij ka goditur me sëpatë kunatën. Mehdi
5 arsye pse dilni me djem që ngjajnë me ish-in Kur vjen puna tek marrëdhëniet romantike, është e vërtetë që njerëzit kanë një “tip” specifik partnerësh me të cilin për
Rrënqethëse në Durrës, 8 vjeçarja lidhet dhe përdhunohet nga 5 djem Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku 5 djem raportohet se kanë përdhunuar një vajzë të mitur, vetëm 8 vjeç. S
E RËNDË/ Itali, aksidenti i rëndë i merr jetën 4 personave Një ngjarje tragjike e cila do të shokonte opinionin publik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali, ku një aksident i rë
Futbollistja e SHBA-së "shuplakë" FIFA-s: Ne nuk respektohemi si djemtë Ylli i ekipit kombëtar të vajzave të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Megan Rapinoe, e ka kritikuar FIFA-n për mungesë
Këto janë VIP-at shqiptare të lidhura me djem "të fortë" (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e femrave më të bukura shqiptare kanë zgjedhur partnerë të fortë. Duket si modë me një tendencë të fri
INVESTIGIMI/ Bandat e drogës në Angli rekrutojnë djem nga veriu i Shqipërisë Bandat shqiptare të krimit po dominojnë tregun e kokainës në Britani, duke u mbështetur tek emigrantë të paligjshëm nga
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar në ‘Mbrëmje Ide’ në abcnews, ka folur për përgjimet e fundit të publikuar
Koha po mbaron, 3 djemtë mund të humbin përfundimisht dëgjimin, familja apel për ndihmë "Shqiptarët për shqiptarë" transmetoi historinë e tre familjeve në Vorë, në zonën e Astirit në Tiranë dhe në Sauk. Histo
PREKËSE/ Babai dëshmorit shpërthen ndaj komandantëve: Shkelët mbi gjakun e djemve tanë Sot në Kosovë u përkujtua 20 vjetori i çlirimit të vendit ku gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë me ra
14 ndeshje pa humbje, UEFA lëvdon Kosovën: Këta djem meritojnë respekt ërfaqësuesja e Kosovës fitoi dje 3-2 në Bullgari, duke u konfirmuar si skuadra më në formë në Europë. Kjo për faktin
Aktorja jep disa këshilla të vlefshme për djemtë Aktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të kenë performancë më të m
Vajza mësojeni njëherë e mirë: 10 gënjeshtrat më të zakonshme të djemve Cilat janë gënjeshtrat më të zakonshme të burrave? Studimi që ka anketuar rreth 10.000 burra dhe gra ka klasifikuar gënj
Prekëse, djemtë bëjnë homazhe para arvikolit të Major Klodian Tanushi (FOTO LAJM) Pak më parë kanë nisur homazhet për Dëshmorin e Atdheut, Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën disa ditë më parë në
Djem, nëse i keni këto 10 cilësi, atëherë femrat nuk do ju ndahen! Të gjithë ju meshkuj, në këtë artikull, do shikoni se cilat janë gjërat kryesore që femrat shohin tërheqëse te ju. Pa
Lironi djemtë tanë! PD dhe banorët e "Astirit" mësyjnë komisariatin e Policisë (VIDEO) Katër banorë të Astirit dhe ish-deputeti Kelvis Balliu gjenden aktualisht në Komisariatin nr.6 të Tiranës pasi u shoqëru
Kujdes, kjo vajzë me taka vjedh djemtë e gjatë (FOTO LAJM) Një nënë, e cila është e gjatë 1 metër e 50cm thotë se dallimi i madh në lartësi me të dashurin e saj gati 2 metra i bën
Studimi, mësoni çfarë pëlqejnë më shumë djemtë shqiptarë te vajzat (FOTO LAJM) Gjoksi dhe vithet janë pjesë të trupit të një femre që tundojnë më së shumti një mashkull. Por kë pëlqejnë më shumë m