999 rezultate për

djem

Vajza e re trazon keq ujërat në Për'puthen: Kam ardh t’ju marr djemtë se s’po dini si me i kap! Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe
"Të ngre në ajër, o legen m***", dalin pamjet e patransmetuara të sherrit Fatjon-Eri (VIDEO) Në puntatën e sotme në “Përputhen Prime” janë publikuar pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit disa di
"Një nga djemtë më të pashëm të parlamentit", bashkëshortja tregon çfarë e tërhoqi te Balla Deputeti i PS Taulant Balla dhe bashkëshortja e tij Iris Pekmezi janë ftuar sot në rubrikën “Gjysma Ime” tek E Diela Shq
Djemtë e shtëpisë bëhen bashkë, Arbana: Do na grijë nga lekët (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partn
Të rinjtë shqiptarë vunë në rresht ushtrinë, grekët: Ndjemë turp! (VIDEO) Vazhdon të bëjë zhurmë videoja e dy të rinjve shqiptarë të cilët drejtonin dhe u jepnin urdhra kolegeve grekë në ushtri.
DETAJET/ Përplasja për 600 euro, plumbi që mori në këmbë lë pasoja edhe tek kamarierja Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi, ku iu bë atentat një familje shqiptare. Edmond Llangozi,
U hodh para plumbave për fëmijët, "Soni nga Lezha" vrau babain e plagosi djemtë për 600 euro Pak ditë më parë në Greqi ndodhi një atentat i rëndë ndaj një familje shqiptare ku u shënua 1 viktimë (babai) dhe u plag
Atentati ndaj familjes shqiptare në Greqi, flasin djemtë që mbijetuan: Vrasësit janë nga Shqipëria! “Vrasësit janë shqiptarë”! Kështu janë shprehur në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë dy vëllezërit shqiptarë që mbetën
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
DETAJET/ Vrasja e shqiptarit në Athinë: Babai u doli para djemve për t'i mbrojtur nga plumbat Janë zbardhur detaje tronditëse nga vrasja tragjike në Greqi ku humbi jetën një shtetas shqiptar dhe iu plagosën rëndë d
Vrasja e shqiptarit në Athinë, kush janë dy bijtë e tij që u përfshinë në sherr (FOTO LAJM) Një shkëmbim me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e djeshme në Athinë, ku mbeti i vrarë shqiptari Edmond Llangozi. Të plagosu
Babai i doli para plumbave për të mbrojtur djemtë, çfarë ndodhi mbrëmë me shqiptarët në Athinë Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në sheshin “Agios Sostis” të Athinës, ku mbeti një per
Shtatë lloje djemsh për të cilët duhet të mendoheni dy herë para se të dilni Shpesh vajzat kur njohin një djalë, ndaj të cilit kanë një lloj pëlqimi dhe interesi, ekziston gjithmonë dilema 'A duhet
Bëhet nami në rrjet, jo vetëm Ana dhe Melisa por edhe Tea ka fjetur me një prej djemve (FOTO LAJM) Javët e fundit është diskutuar kaq shumë për foton e Anës në krevatin e Arjonit. Ana tregoi se i kishte çuar ilaçe, Arjo
Romeo tremb Donaldin "për vdekje", vllezërit Veshaj nisin vitin gjithë humor (VIDEO) Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata
Kishin ardhur për festa, del fotoja e dy djemve që i vrau babai Mediat kosovare kanë publikuar foton e dy të rinjve, viktimë e krimit tragjik dje në fshatin Pozhoran të Komunës së Viti
Vrau dy djemtë, gruan e më pas vetën, shkaku i tragjedisë në familjen shqiptare ishte divorci Fetah Zuka dyshohet se rreth orës 18:00 me një armë revole, u ka marrë jetën gruas së tij, Makfiren dhe dy djemve, Arbër
Vrau gruan, dy djemtë e më pas veten: Detajet nga tragjedia në Viti Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë, ku dyshohet se një burrë ka vrarë gruan dh
Melisa e "Përputhen" i krahason me italianët: Djemtë shqiptarë vaj medet (FOTO LAJM) Konkurrentët e "Përputhen" ishin të ftuar këtë të diel në "E diell", ku zbuluan prapaskenat e emisionit dhe treguan më s