999 rezultate për

djali

Çokollata e lule, mashkulli më romantik në Shqipëri është djali i Ardit Gjebreas Djali i Ardit Gjebreas është padyshim një ndër meshkujt më romantikë në Shqipëri. E fejuara e tij, Merlin Haxhiymeri
Fëmijët nxjerrin jashtë shtëpisë prindërit, të moshuarit përlotin me fjalët (VIDEO) Një rast shumë i dhimbshëm ka ndodhur në Korcë, ku si pa të keq, fëmijët kanë nxjerrë prindërit e tyre nga shtëpia, duke
Djali i Sheshelit dhe Kryeministri i Kroacisë 'zihen' keq në Strasburg Deputeti i Partisë Radikale Serbe (SRS) Aleksandar Sheshel, djali i Vojisllav Sheshelit, kryeradikalit të dënuar nga Gjy
Erion Veliaj flet për djalin që do të vijë në jetë: Kam ndryshuar si njeri! Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj presin të sjellin në jetë një fëmije. Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së s
Si u mbyll rasti për vepër penale i djalit të ministrit Bejtush Gashi Në vitin 2013 ishte ngritur aktakuzë ndaj Besian Gashit, djalit të ministrit aktual të Punëve të Brendshme, Bejtush Gash
Dhunoi gruan e qëlloi me armë djalin, "çmendet" shqiptari në Itali Policia italiane ka arrestuar një 57-vjeçar shqiptar pasi dhunoi bashkëshorten dhe tentoi të qëllonte me armë të birin.
Kujdes, një kopsht në Prishtinë dhunon fëmijët (VIDEO) Dy vjeçari O.C nga Prishtina ka pësuar dhunë nga stafi i një kopshti në lagjen Bregu i Diellit, kopsht në të cilin e kis
Bëri aksident me djalin e Gramoz Ruçit, kush është shoferi i kamionit të milionave Edi Lika ishte shoferi i kamionit, në të cilën ishte edhe Toyota e famshme me 3.4 milion euro. Por emri i Edi Likës n
Nëna e vuri djalin në gjumë, ai nuk u zgjua më kurrë Një nënë ka thënë se jeta e saj kurrë më nuk do të jetë e njëjtë, pasi ajo kishte vënë në gjumë djalin e saj, dhe ai nuk
Flet djali nga Berati: Ishte loja ime, babai nuk më mbante peng Pas ngjarjes në djeshme Berat ku u raportua se babai 43-vjeçar, kishte marrë peng, e mbante të mbyllur djalin 17 vjeçar
Tmerrohen banorët në Berat, babai mban të lidhur prej 3 ditësh djalin Fqinjët e shqetësuar kanë njoftuar policinë se një 40-vjeçar i divorcuar mbante të izoluar duke e kërcënuar me jetë djal
Para duelit me Serbinë, flet babai i Shaqirit: Ja çfarë do bëjë djali im sonte (VIDEO) Hysen Shaqiri në intervistë tregon cka i tha djali pak para ndeshjes. Kjo është shtëpia një futbollisti të famshëm nga Z
Krimi i rëndë në familjen italiane, shqiptari dëshmitari i vetëm Një aksident i rëndë krim i rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30 në Teano, provinca e Casertas. Një sipërmarrës a
A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon më në fund Eva Murati Prej disa javësh në median online është aluduar fort për një ndarje të mundshme mes Eva Muratit dhe djalit të Jozefina T
1 milion euro për të vrarë Haxhian, reagon djali i Berishës Izet Haxhia ditën e sotme është është përballur në gjyq me akuzat ndaj tij për çështjen Hajdari. Këtë seancë, Haxhia
Babai hero, makina e garës merr flakë ai vrapon për të nxjerrë djalin jashtë (VIDEO) Një garë makinash nuk ka shkuar siç duhet për Mike Jones. Makina e tij është përfshirë nga flakët dhe fatmirësisht ishte
I biri i nguli thikën, babai prek me fjalët nga spitali (VIDEO) Ditën e djeshme një krim i rëndë ka ndodhur në Durrës ku një djalë 25-vjeçar qëlloi me thikë nënën e babain. Gjendja
Degjeneron debati mes Derhemit dhe Vasilit: Parazit e militant! Në "KafeIN" sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e c
Halil Kastrati tregon pse e dërgoi djalin për shërim në Beograd Hoxha tashmë i famshëm nga Prizreni, për aktivitetet e tij humanitare, siç është raportuar edhe më parë këto ditë, ka të
Ngordhi qeni, familja amerikane kërkon 150,000 dollarë kompensim nga shteti Një familje amerikane në Idaho ka ngritur një padi kundër qeverisë federale, duke kërkuar 150,000 dollarë kompensim pasi