999 rezultate për

dizdari

Pjesë e kartelit të drogës, kush është financieri i Eldi Dizdarit Vladimir Lesaj është një nga të arrestuarit, pjesë e kartelit më të madh shqiptar të drogës i shkatërruar pak ditë më pa
Dizdari është i paprekshëm në Shqipëri? Artan Hoxha: Ishte fat që u kap në Dubai Gazetari Artan Hoxha ka bërë nëj deklaratë të fortë në një studio televizive, teksa ka folur lidhur me shkatërrimin e ka
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
Më i madhi i kapur deri tani, koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës Denis Matoshi ose Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kar
U kap me bujë në Dubai, del fotografia e Elti Dizdarit pas arrestimit Arrestimi i Elti Dizdarit në Dubai për llogari të autoriteteve italiane, ka bërë shumë bujë në vendin tonë. Ai u vu n
Pjesë e elitës, shkarkohet nga Vettingu Gani Dizdari Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar përfundimisht ish-gjyqtarin kushtetues, Gani Dizdari. Kujtojmë se Gani Dizd
Shikoni për kë ka votuar gazetari, Besnik Dizdari për fituesin e Topit të Artë Shqipëria ka votuar Antoine Griezmannin të parin për “Topin e Artë”. Në këtë votim vendi ynë përfaqësohet nga Besnik Diz
Vrasja në Bllok, një tjetër i kërkuar pritet të dorëzohet Eldi Dizdari ose siç njihet ndryshe nga rrethi miqësor si Denis Matoshi, ka shumë gjasa që të vetëdorëzohet në policinë
Ndër më të kërkuarit në vend, jeta luksoze e Eldi Dizdarit me miss-in (FOTO LAJM) Eldi Dizdari është aktualisht një ndër njerëzit më të kërkuar në vendin tonë. Biznesmeni dyshohet si i përfshirë në
Vis Martinaj kishte hyrë garant, përmbyset historia e masakrës në Bllok Dalja e një emri tjetër të përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ka ndryshuar krejtësisht hetimet në lidhje me të. Gja
Del një lidhje suprizë të trafikantit banane me vrasjet në bllok Lidhje interesante po dalin në skenë ndërmjet grupeve kriminale që po goditen nga policia shqiptare. Së fundmi mësohet s
Kompozitori i njohur kërcënohet me jetë Çështja e pronës ka vënë në rrezik një kompozitor shqiptar, ku pas kërcënimeve të mara me jetë, ai është detyruar që ti
Limos Dizdari: Më kanë kërcënuar, i kam çuar mesazh Kryeministrit Artisti Limoz Dizdarit, pas vitesh përpjekjesh nëpër gjykata dhe investimi, për të kthyer një godinë të braktisur në një
Dëshmia e panjohur: Ja kush e vrau Isa Boletinin Kush e ka vrarë heroin tonë të madh, Isa Boletini? Kjo është pyetja që ngre gazetari i njohur, Besnik Dizdari, në një sh
Ndërhyri në punët e brendshme të KMSH, qeveria shkarkon Ilir Dizdarin Qeveria shqiptare ka shkarkuar mbrëmjen e sotme Kryetarin e Komitetit Shtetëror të Kulteve, Ilir Dizdari. Portali Alb
Anëtarët e rinj të Gjykatës Kushtetuese betohen para Nishanit Dy anëtarët e rinj të Gjykatës Kushtetuese, zoti Besnik Imeraj dhe zoti Gani Dizdari, të dekretuar nga Presidenti i Repu