999 rezultate për

diteve

10 transferimet e ditëve të fundit në Premier League (FOTO LAJM) Premier League vazhdon të jetë kampionati që shpenzon më shumë, dhe kjo pritet të ndodh edhe në ditët e ardhshme. Mer
Bora "zbardh" Prishtinën (FOTO LAJM) Prishtina eshte e mbuluar nga bora, reshjet e se ciles kane rene gjate gjithe nates se shkuar dhe vazhdojne edhe tani.
Bilanci tragjik i 7 ditëve të para të 2016-s nga Alfons Çupaj - Një fjalë e urtë popullore thotë së "një fillim i mbarë është gjysma e punës". Kësaj radhe kam
Miratohet ligji për dekriminalizimin Kuvendi ka miratuar ligjin për dekriminalizimin, ligj ky që parashikon se personat që kanë poste publike dhe që kanë bër
Qamili: MPB-ja ndjek me kujdes gjendjen e sigurisë “Në Maqedoni, autoritetet po e ndjekin gjendjen e sigurisë në vend dhe në rajon. Kjo vjen pas alarmit të shërbimeve të i
Bukuroshja ruse qe cmendet pas Zenitit dhe James Rodriguezit (FOTO LAJM) Helga Lovekaty eshte nje nder modelet ruse me premtuese, por qe pervec modelingut ka nje pasion shume te madh edhe per f
Ban Ki-moon dënon dhunën: E papranueshme për një shoqëri të civilizuar Organi Ekzekutiv i Organizatës së Kombeve të Bashkuara do të diskutojë sot në New York mbi raportin tremujor të Sekretar
Dëmtimi i Jovetiç, ja komunikata zyrtare e Interit Stevan Jovetiç i është nënshkruar vizitave mjekësore pas dëmtimit në vigjilje të ndeshjes Inter-Fiorentina. Rezonanca ma
Xhaka i thotë "po" Fiorentinës, sot mund të zyrtarizohet Taulant Xhaka i ka thënë "po" Fiorentinës. Mesfushori kosovar brenda disa orëve pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i
Qeveria heq kryqet pas reagimeve qytetare (FOTO LAJM) Qeveria ka hequr rrethojat e vendosura dy ditë më parë. Megjithëse nuk ka shpjegim zyrtar për këtë, mësohet se shkak për
Ja formacioni i Barcelonës në finalen e sotme (FOTO LAJM) Barcelona deri më tani ka zhvilluar një sezon perfekt, duke fituar ndaj çdo kundërshtari, madje edhe duke i turpëruar at
Trendi më i fundit i fustaneve verore (FOTO LAJM) Stina e nxehtë sapo ka filluar dhe ne tashmë duhet të bëhemi gati të ndryshmojmë garderobën tonë në mënyrë që të kemi nj
4 milionë lekë gjobë Arian Çanit Pas deklaratës së bërë të premten nga Arian Çani ku tha se sarandiotët dhe çamët, ti vrasësh e kanë pak, një gjobë është
Google uron për ditën e parë të pranverës Google i uron mirëseardhjen stinës së bukur me një doodle. Plot lule me ngjyra për te pritur stinën e bukur të pranverës
“Jeta do të ishte e mërzitshme pa thashetheme” Këtë e ka deklaruar Presidenti i Rusisë. Vladimir Putin është shfaqur në publik për herë të parë pas dhjetë ditëve, në n
Grimi ideal gjatë ditëve të pranverës (FOTO LAJM) Grimi pranveror është një ndër pjesët më delikate që përfshin tendenca e kësaj stine. Kjo është një periudhë ku grimin k
Lumi Vardar rrezikon të dalë nga shtrati (FOTO-LAJM) Është rritur niveli i Lumit Vardar pas reshjeve të dendura të shiut natën e mbrëmshme. Uji e ka mbushur pothuajse të gji
Brenda 3 ditëve në Mesdhe u mbytën 330 klandestinë Organizata e Kombeve të Bashkuara UNHCR ka bërë publike shifra alarmante për numrin e klandestinëve që rezultojnë të mby
Receta e duhur kundër kollës Virozat e stinës së ftohtë janë dhe më shqetësueset gjatë këtyre ditëve. Kolla, bajamet dhe gripi janë dhe shqetësimet m
Ide për veshje të kombinuar dimërore (FOTO LAJM) Sekreti i veshjesh qëndron i gjithi tek kombinimi që ne mund t'i bëjmë asaj. Në një mënyrë ose në një tjetër ne priremi