E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

diteve

ALUIZNI: 905 pronarë, gati të kompensohen për trojet e zëna Është publikuar nga ALUIZNI lista e plotë më 905 pronarë që u është zënë toka nga ndërtimet pa leje dhe kanë gati fondin
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni kryesisht do të jetë më i qëndrueshëm dhe me periudha kohore me diell. Në mëngjes si zakonisht si d
Lezhë: 200 ushtarë angazhohen për riparimin e dëmeve pas përmbytjeve Reshjet e ditëve të fundit kanë krijuar problematika në të gjithë vendin, por një ndër zonat ku ka pasur më shumë dëme ë
Ky është parashikimi i motit për fundjavën në Kosovë Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, fushat me presion të lartë vazhdojnë të jenë prezent, duke e karakterizu
Disconnect ofrohet falas për iOS dhe Samsung, gjatë 7 ditëve të ardhshme Disconnect, i ofruar në Android dhe iOS, bllokon gjurmuesit të cilët ngadalësojnë shpejtësinë e brouserit tuaj dhe e për
16 tërmete godasin Shkupin brenda dy ditëve Sipas të dhënave më të reja të Observatori sizmiologjik, nga mëngjesi i së dielës deri në mbrëmjen e djeshme, rajonin e
Itali/ Macja nxirret e gjallë nga rrënojat mbas 15 ditëve (VIDEO) Mesa duket legjenda është e vërtetë. Macet kanë 9 jetë. Ditën e sotme u nxor nga rrënojat e Amatriçes një tjetër mac
BE e shqetësuar me kthimin e dhunës në Kosovë Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë ka shprehur shqetësimin e saj për kthimin e veprave të dhunshme gjatë ditëve të fund
Eto'o sërish në Serinë A? Samuel Eto'o mund të rikthehet sërish në Seria A. Sulmuesi kamerunas është një ide e çmendur e skuadrës së Cagliarit.
12 të lënduar në 33 aksidente në Shkup Inspektori i Policisë së Shkupit, Dragan Veljanoski i, njoftoi se gjatë 3 ditëve të fundit ka patur 13 aksidente, 11 ja
A ka agjëruar Mavraj gjatë Europianit? Ja çfarë thotë ai Mërgim Mavraj është kthyer në Gjermani, për të nisur fazën përgatitore me Këlnin, ndaj mediat gjermane i kanë marrë disa
Gjendet i vdekur tetovari i cili kishte humbur para 5 ditëve Në Kodrën e Diellit në Tetovë, është gjetur pa shenja jete tetovari Muharem Jusufi 29 vjeç, i cili u raportua dje si i h
Si t’i mbrojmë fëmijët nga temperaturat e larta? I nxehti i ditëve të fundit sjell dhe nevojën për tu mbrojtur ndaj këtyre rrezeve, veçanërisht një nevojë e tillë është
Sadiku sqaron "lidhjen" me vajzën e Tramezzanit Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka hedhur poshtë të gjitha zërat e përhapur në media gjatë dy ditëve të
Pas dy ditëve "relaks", kuqezinjtë vendosen në Bretanja të Francës Pas dy ditëve të lira ne Bergamo, delegacioni i Shqipërisë udhëtoi sot drejt Bretanjes së Francës. Kombëtarja kuqezi nuk
Basha: Zyrat e shtetit në dispozicion të Shullazit e banditëve Pas vendimit të grupit për bojkot të Kuvendit si qëndrim për përjashtimin pa bazë ligjore (sikundër e ka cilësuar Basha)
EKSKLUZIVE/ Tronditet Kombëtarja, ja sa vende do të humbasë në renditje (FOTO) Kombëtarja jonë do të marrë një lajm tronditës gjatë këtyre ditëve. Nuk bëhet fjalë për një shaka për 1 prillin që ishte
Strazimiri dorëzon armën në polici Ministri Saimir Tahiri ka deklaruar se deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka dorëzuar në polici armën, për
Pritet mot i ftohtë dhe me reshje bore?! Duket se pas ditëve të ngrohta të fillimit të shkurtit, temperaturat e ulëta dhe dëbora do të mbizotërojnë gjatë ditëve
Partizani lëshon “bombën” e madhe në merkato (VIDEO) Partizani kërkon një tjetër argjentinas. Pas afrimit të sulmuesit Agustin Torrasa, klubi i kuq ka arritur një marrëveshj