999 rezultate për

diteve

Studenti anglez nxjerr emrat e banditëve shqiptarë: Më kërcënonin familjen Një student anglez i bugosur për pjesmarrje në një bandë droge, ka folur dhe ka nxjkerrë zbulues bandën shqiptare në Lon
Gjiganti portugez injoron keq trajnerin serb: Mihajloviç shkarkohet brenda 8 ditëve (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç nuk po gjen qetësi në punën e tij. Vetëm tetë ditë më parë ai firmosi për ekipin e madh portugez Sport
Avancojnë forcat e sauditëve, Irani dërgon urgjent dy anije ushtarake Tensioni është në maksimum mes Arabisë Saudite dhe Iranit gjatë këtyre ditëve. Avancimi i formacioneve ushtarake të
Talati ia dërgon marrëveshjen Ivanovit Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi e ka dërguar deri tek presidenti Ivanov Ligjin për marrëveshjen me Greqinë. Tani, p
Dështon Banka e Shqipërisë, euro nis rënien e lirë Për të dytën ditë radhazi monedha europiane ka humbur pikë në raport me lekun duke iu rikthyer trendit rënës të disa dit
Mjeku i Egjiptit: Pas 2 ditëve, do të mësojmë nëse Salah do të luaj ndaj Uruguait Mjeku i Përfaqësueses së Egjiptit, Mohamed Abou El-Ela, ka bërë të ditur se brenda 2 ditëve do të kuptohet nëse Mohamed
E konfirmon edhe presidenti: Jorginho tek Man City brenda pak ditëve “Mendoj se marrëveshja mund të arrihet brenda pak ditëve”, këto janë fjalët e Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentii
Epidemiologët alarmojnë: Mushkonjat bartin me vete viroza të ndryshme Nuhatja e temperaturave në këtë periudhë paraqet rrezik nga sëmundje të ndryshme, këshillojnë epidemiologët, sipas tyre
Moti do t'ju suprizojë këtë javë, ja çfarë pritet të ndodhë Pas disa ditëve pa shi dhe temperatura të larta, moti pritet të surprizojë sërish. Sipas parashikimit të Meteoalb, s
Edhe sot Kosova mbetet e përfshirë nga reshjet Sot, në vendin tonë pritet të mbajë mot pjesërisht i vranët, ndërsa në mbrëmje priten zhvillime të shtrëngatave me shi.
Dënimi i Skënderbeut nga UEFA, apeli jep vendimin Komisioni i Apelit të UEFA-s ka lënë në fuqi dënimin me 10 vite përjashtim nga kompeticionet europiane të Skënderbeut dh
Nëse nuk bëni këto veprime, do e shkatërroni lëkurën gjatë këtyre ditëve të nxehta Temperaturat e larta dhe koha me diell duket sikur ka sjell verën parakohe. Fundjavat e nxehta i ka drejtuar shumë pe
Pas dënimit nga UEFA, Tirana merr edhe një gjobë UEFA duket se është strikte për sa i përket dokumentacioneve, dhe nuk lëshon pe, për asnjë klub në të tilla raste. D
Can e vendos të ardhmen brenda 10 ditëve Sipas Gazzetta Dello Sport, e ardhmja e Canit do të vendoset brenda 10 ditëve. Ai ka vetëm tre opsione, të vazhdoj me
Zgjerimi i Qeverisë, Menduh Thaçi ditëve në vijim del me detaje PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë se kanë përfunduar bisedimet me kryeminist
Bëhuni gati, mund të shikojmë 3 El Clasio brenda 10 ditëve Nëse Barcelona dhe Real Madridi i cakton shorti i gjysmëfinaled së Ligës së Kampionëve përballë njëri-tjetrit, atëherë d
Ndryshon “fati” i taksës së Rrugës së Kombit, Rama plan të ri brenda 60 ditëve Pas protestës së dhunshme në Kukës, Rama në një konferencë për mediat ka sqaruar se ka përgatitur një plan të ri dhe se
Pas ditëve plot diell, shirat pushtojnë sërish vendin Pas ditëve me shi dhe temperaturave të ftohta në vendin tonë janë regjistruar ditë me diell dhe ngritje temperaturash po
Kjo është metoda e re për rënien në peshë dhe është 100% efektive Procesi i humbjes së peshës është shumë i vështirë për shumicën e njerëzve. Në fakt, rreth 95 % e njerëzve e nisin di
Përfaqësuesit e studentëve paralajmërojnë protestë gjithëstudentore Parlamenti Studentor i UP-së dhe përfaqësues të tjerë të studentëve kanë mbajtur konferencë për medie. Aty shpalosën qën