999 rezultate për

diteve

Flemë keq dhe irritohemi më shumë në stinën e pranverës Stina e re sjell ndryshime edhe në organizëm me një rritje të nivelit të serotoninës dhe dopaminës gjatë ditëve; pasojat
Si po ndikojnë plakat e prillit në Tiranë dhe kur ngrihen temperaturat Ndonëse nisi me diell, muaji Prill nuk i ka shpëtuar luhatjeve të përhershme të asaj që njihet si periudha e "Plakave të
Sot mos u habisni nëse rrugve të Prishtinës shikoni Rita Orën Rita Ora po qëndron në vendlindje. Rita ka ardhur në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ndërsa këngëtarja me famë botërore
Luftë mes Forcave Speciale dhe banditëve, vriten 11 persona (VIDEO) Forcat Speciale të policisë së Sao Paolos kanë arritur të shkatërrojnë një grup grabitësish të bankomateve në qytet duke
Sulmuesi më i ri i Atletico Madrid në dyshim për sfidën ndaj Barcelonës Alvaro Morata ka ndezur sirena alarmi në kampin e " El Colchoneros". Sulmuesi ka pësuar një ndrydhje të kaviljes në n
Rriten temperaturat në Kosovë Masat e ftohta ajrore që depërtuan mbi rajon ditëve të fundit, do të vazhdojnë të mbesin mbi vendin tonë, ndërkohë fusha
4 vrasje brenda 10 ditëve, çfarë po ndodh në Shqipëri? Mbrwmjen e djehsme qyteti i Elbasanit u trondit nga njw vrasje nw mes tw qytetit. Plumbat e njw pistolete me silenci
PD nxjerr fotot: Këta ishin mafiozët e Edi Ramës në protestë (FOTO LAJM) Pas çdo protestë, demokratët janë ankuar për përfshirjen e policëve civilë nga strukturat shtëtërore, të cilët sipas tyr
HOROSKOPI/ Boll fajësuat të tjerët, kjo shenjë të kthejë gishtin nga vetja Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 2 shkurt 2019. Dashi Në momentet që jeni nervoz, ju bezdis edhe vetja juaj.
Ikën dimri? Si do të jetë moti gjatë ditëve të para të shkurtit Edhe pse ditët e fundit janë përshkuar nga një mot i qëndrueshëm, dita e hënë dhe e martë do të rikthejnë reshjet, por s
Lushtaku ka një mesazh për të gjithë ata që e mbështetën Ish-komandanti i UÇK-së në zonën e Drenicës, Sami Lushtaku ka falënderuar secilin për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë
Pamje spektakolare, ngrin liqeni i Batllavës (FOTO LAJM) Temperaturat e ulëta me të cilat po përballet vendi, si dhe rajoni, kanë ndikuar që të ngrihet edhe liqeni i Batllavës,
Sot ishte dita më e ftohtë, çfarë do të ndodhë me motin në vazhdim Dita e sotme ishte padyshimn një nga ditët më të ftohta të këtij dimri. Por pas disa ditëve me mot të ftohtë duke nis
Protesta e memeve, pankartat më ironike të këtyre ditëve (FOTO LAJM) Protesta e studentëve do të vazhdojë edhe sot. Me thirrjen “mos u dorëzo sot sepse do pendohesh nesër” është bërë pub
HOROSKOPI/ Kjo shenjë do të harrojë stresin e ditëve paraardhëse, gëzohuni Dashi: Të lindurit e kësaj shenje, do të përfshihen në një periudhë tejet pozitive në të gjitha aspektet e jetës, si
Brenda 14 ditëve Gruevski duhet të futet vullnetarisht në burg Aktgjykimi për arrestimin e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski si i dyshuar në rastin “Tank” , me vulë nga gjykata e Ape
Zhvillime për vajzën e zhdukur nga Skënderaj Vajza 22 vjeçare Arbnora Dobraj nga qyteti i Skenderaj e cila ishte lajmëruar e zhdukur para disa ditëve nga familjarët
Policia lëshon dronin mbi një rreth-rrotullim, kapet mat autobusi (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon monitorimin e rrugëve kombëtare me dron, i cili bën të mundur filmimin e parakalimeve të
Kjo javë është e nxehtë, bëni kujdes me fëmijet dhe të moshuarit Me mot me diell dhe me temperatura tipike verore do të përfshihet Kosova përgjatë pesë ditëve në vazhdim. IHMK-ja bën
Javën e ardhshme rriten temperaturat në Kosovë Me mot me diell dhe me temperatura tipike verore do të përfshihet Kosova për gjatë pesë ditëve në vazhdim. IHMK-ja bë