999 rezultate për

dispozicion

Alarm në mesfushë për Milanin (FOTO LAJM) Lajme jo të mira për trajnerin e Milanit, Filippo Inzaghi, i cili, në sfidën e javës së shtatë të Serie A, do të ketë sh
Lumia 735 del në treg 2 tetor në Britaninë e Madhe Duke filluar nga 2 tetori në Mbretërinë e Bashkuar del në treg Lumia 735. Ky është telefoni i parë në Mbretërinë e Bashk
Rama: Për herë të parë, rishikimi i buxhetit bëhet me rritje Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama njoftoi sot përmes një konference për media se për herë të parë në 5 vite rishikimi
Alarm te Juve, pas Vidal dëmtohet edhe Tevez Tjetër problem për Juventusin pas dëmtimit të Arturo Vidal, i cili do të qëndrojë për të paktën 20 ditë jashtë fushave t
Matija Nastasiç, goditja e fundit e Juves? Deri në këto momente të merkatos Juventusi ka afruar në skuadër lojtarë të rëndësishëm si Morata, Evra, Pereira dhe Romu
Kukësi, Shaqiri: Luajmë për titull Trajneri i Kukësit, Artim Shaqiri, vetëm pak ditë pas marrjes së këtij posti, është optimist për sezonin e ri të Kategor
Rekuperohet Neymar, gati për trofeun "Gamper" Sa më tepër kohë kalon aq më shumë përmirësohet edhe gjëndja e brazilianit, Neymar. Prej disa ditësh 22-vjeçari brazilia
Kamerat e sigurisë së Thesarit, vetëm 40 ditë filmime Prokuroria ka në dispozicion regjistrimet e kamerave të sigurisë të 40 ditëve të fundit të muajve maj-qershor të vendosu
KLSH kallëzim penal drejtorit të Albpetrol Kontrolli i Lartë i Shtetit kallëzon në Prokurori drejtorin e përgjithshëm të Albpetrol-it, Endri Puka. Shkak për këtë ë
Francë-Gjermani, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Rikthehet mbrëmjen e sotme Botërori me ndeshjet e para çerkefinale. Në orën 18:00 luhet klasikja europiane mes Gjermanis
Francë-Gjermani, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet mbrëmjen e sotme Botërori me ndeshjet e para çerkefinale. Në orën 18:00 luhet klasikja europiane mes Gjermanis
Vuçiç: Nesër do të publikojmë sa persona kanë vdekur Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka lajmëruar se nesër qeveria do të nxjerrë numrin e personave që kanë vdekur n
PD: Kodheli po hesht për trafikun e drogës Deputeti demokrat Arben Ristani përsëriti sot shqetësimin e opozitës lidhur me atë që PD e cilësoi si vendosja e bazave
Barça-Celta, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores spektakolare tre ditë më parë në El Clasicon përballë Real Madrid Barcelona rikthehet të luajë në "Camp Nou"
Twitter shuan shërbimin #music Rrjeti social Twitter do të tërheqë aplikacionet e shërbimit të muzikës, pasi ky shërbim nuk ka arritur të bëhet shumwë
Milan në alarm, asnjë sulmues për Juven Teksa mbetet në dyshim rikuperimi i sulmuesit italian Mario Balotelli për sfidën kundër Juventusit, në shtëpinë e Milani
Zv/ministri i Shëndetësisë: Ja lista e ekzaminimeve falas Kontrolle bazë falas për popullsinë e grupmoshës 40-65 vjeç. Ky është programi i Ministrisë së Shëndetësisë, që pritet t
Ngjarjet historike përmes Instagram (FOTO-LAJM) Nga Benjamin Franklin e Darth Vader duke kaluar tek Hitleri, dizajneri Gusto NYC dhe Gavin Alaoen janë zbavitur duke ima
Allegri: Ndaj Ajax nuk luajmë për 0-0 Massimiliano Allegri tregon recetën e Milanit për të kaluar në 1/8 e finaleve të Champions League. Numri një i stolit ku
Krijohet Poli Artistik i Tiranës (FOTO LAJM) Nga sot, Tirana do të ketë Polin e saj Artistik, të vendosur në qendrën “Ten”. Përmes këtij Poli, synohet stimulimi, nxi