999 rezultate për

dispozicion

Chievo-Inter, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Inter dhe Chievo po zhvillojnë stërvitjen përpara ndeshjes që do të luhet pas pak minutash. të dyja skuadrat kanë publik
Lajm i keq për Etrit Berishën para ndeshjes ndaj Serbisë Stafi mjekësor i Lazios e ka konfirmuar se Federico Marchetti është kthyer nga lëndimi, ndërsa Filip Djordjevic mbetet e
FSK e gatshme të ndihmojë Tetovën Forcat e Sigurisë së Kosovës janë ofruar për ndihmë në Tetovë dhe fshatrat e Malësisë së Tetovës. Me një notë-kërkesë dr
9 bomberat që mund të ndryshojnë ekip këtë verë (FOTO LAJM) Shumë klube si Manchester United dhe Arsenal, janë në kërkim të një sulmuesi të ri. Por, kush është në dispozicion.
Sot hapet pishina e Gërmisë, ja çmimet (FOTO LAJM) Sot hapet pishina e Gërmisë, e cila do të jetë në dispozicion për të gjithë ata që duan të freskohen gjatë këtyre ditëve
Blatter bën prapa: S'kam dhënë dorëheqjen Sepp Blatter ka shokuar të gjithë. Presidenti i FIFA-s ka shtuar edhe më tej zërat në lidhje me të ardhmen e tij, duke d
LG G4c gjendet në tregun europian Kompania LG nxjerr në shitje telefonin G4c, të cilin e ka prezantuar muajin e kaluar së bashku me G4 Stylus. LG G4c ka e
Juve-Real, Del Bosque: Allegri ka në dispozicion kampionë të mëdhenj Tekniku i Spanjës Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë të gjatë për "TuttoSport" për të komentuar gjysmëfinalen e
Frroku: Nuk kam vrarë askënd! Mark Frroku ka konfirmuar sot se ai është vënë në dispozicion të drejtësisë dhe se nuk ka vrarë njeri dhe nuk ka organiz
Barça, Vermaelen në dispozicion brenda dy-javësh Sezoni i Thomas Vermaelen me fanellën e Barcelonës praktikisht nuk ka filluar ende duke parë që mbrojtësi ka mbetur jash
Doshi: Nuk më vranë dot, po përpiqen të më burgosin politikisht Policia sot ka arrestuar rreth orës 16:35 dy deputetët Mark Frroku dhe Tom Doshi, duke ekzekutuar vendimin e Prokurorisë
Mourinho, 100 milionë për merkaton e ardhshme Sipas asaj që shkruan tabloidi britanik "The Sun", pavarësisht eleminimit në Champions League, Jose Mourinho do të jetë
Mjeku denoncon kryebashkiakun e Poliçanit, në dispozicion të policisë kamerat Sa i takon rastit të sotëm ku pretendohej se kryebashkiaku i Poliçanit ka ushtruar dhunë mbi një mjek, një kundërpërgigj
Kalon testet mjekësore, Cerci nis stërvitjen me Milanin Milan i ri me ambicie të vjetra. Suksesi 4-2 në miqësoren me Real Madrid ka sjellë energji shtesë në kampin kuqezi ku ri
Rrjeti Minnesota ISP me shpejtësi 10 Gbps Minneapolis do të jetë qyteti i parë në botë që do të ketë shpejtësinë më të madhe të internetit. Sipas shefit ekzekuti
Rama: Denonconi shërbimin e vonuar Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se ka vënë në dispozicion Kutinë
Memushaj në dyshim, De Biasi provon Roshin dhe Ramën Ledian Memushaj mund të mos jetë i gatshëm për Gianni De Biasin për miqësoren e së martës kundër Italisë. Mesfushori vlo
Presidenti i Pescaras, çarter special për Memushajn Ledian Memushaj është larguar që në orët e para të mëngjesit të sotëm nga grumbullimi i Kombëtares shqiptare, pasi ai ës
Shpallet lista, Franca me yjet përballë Shqipërisë Franca do të jetë me yjet e saj për përballjen e 14 nëntorit me Shqipërinë, e cila do të luhet në stadiumin "Route de Lo
Vendimi i paargumentuar, FSHF: Edhe 10 ditë kohë UEFA-s UEFA nuk ka dhënë ende argumentimin e saj në lidhje me vendimin që mori më datë 24 tetor për ndeshjen Serbi-Shqipëri. Ed