999 rezultate për

dispozicion

Prezantohet Sony Xperia Z5 Premium me ngjyrë rozë Sony së fundmi ka zbuluar versionin përfundimtar të modelit rozë të Xperia Z5 Premium. Telefoni vjen tre muaj pas zbulim
Higuain në histori së bashku me 7 bombera në Serinë A (FOTO LAJM) Me golin e shënuar ndaj Udinezes, Gonzalo Higuain hyn në historinë e Serisë A pasi ka shënuar 30 gola brenda një sezoni
Microsoft prezanton Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsoft po punon për të sjellë në treg modele të reja të telefonave të saj Windoës 10. Lumia Lumia 650 është telefoni
Risia më e re në Facebook Facebook që vitin e kaluar ka shtuar opsionin për të vendosur foto të përkohshme profili në mbështetje të një kauze dhe
Vjedhje spektakolare në Tiranë, policia vënë në dispozicion 200 mijë lekë (VIDEO) Policia e Tiranës ka apeluar për ndihmë ndaj qytetarëve për të identifikuar autorin e një grabitje me armë. Në videon
Operohet Niang, rikthehet pas 7 javësh M’Baye Niang iu nënshtrua operacionit për të riparuar dëmtimin në kaviljen e majtë pas aksidentit të pësuar me makinë në
Rrëfehet De Biasi: Ja pse zgjodha Shqipërinë Gianni De Biasi flet 360 gradë për të shkuarën, të tashmen dhe të ardhmen e tij. Kualifikimi në Euro 2016 ishte një nga
Kush këndon sonte për kampionatin, Juve apo Napoli? (Formacionet) Koha e së vërtetës më në fund ka ardhur edhe në Serinë A . Sonte në mbrëmje në "Juventus Stadium" do të luhet ndeshja e
Guardiola shënjestron yllin e Barçës Shtohet lista e dëshirave të Guardiolës për të pasur te Manchester City në sezonin e ardhshëm. “The Mirror” shkruan se n
Masakra në Elbasan, policia jep 3 mln lekë shpërblim për informatorët Policia e Shtetit kërkon të gjithë ndihmën e qytetarëve pa përjashtim, nëse kanë të dhëna të vlefshme, sa i takon ngjarj
Risia e re për të gjithë përdoruesit e iPhone Facebook gushtin e kaluar ka prezantuar opsionin e transmetimit live vetëm për llogaritë e të famshmëve në rrjetin socia
Liverpool nis kontaktet me Teixeiran Liverpooli ka nisur negociatat për transferimin e sulmuesit të Shakhtar Donetsk, Alex Teixeira. Klubi ukrainas kërko
Golf 8 në tri versione (FOTO LAJM) Volkswagen po punon për të sjellë në treg modelin Golf 8 GTI, i cili supozohet se do të jetë në dispozicion në tri nivel
Euro 2016, Anglia me më pak bileta se Shqipëria Në Angli kanë shpërthyer menjëherë polemikat për biletat e vëna në dispozicion të tifozëve të saj. Sipas asaj që publiko
Ja numri i biletave në dispozicion të shqiptarëve në Europian Numri i biletave për tifozët shqiptarë në ndeshjet e Kampionatit Europian, do të përcaktohet në bazë të stadiumit ku zhv
"Dridhet" Roma, pushim i gjatë për Salah Lajm shumë i keq nga infermieria për tifozët e Romës. Verdhekuqtë nuk do të kenë në dispozicion një ndër lojtarët më të
Ja yjet që mungojnë në sfidat e kësaj jave në Champions (FOTO LAJM) Shumë skuadra në këtë fillim sezoni po përballen me mungesa të shumta. Të martën dhe të mërkurën do të luhen dhe ndeshje
"Moments" risia më e re nga Twitter Twitter sjell 'Moments' një funksion që merr formën e një butoni brenda aplikacionit mobil zyrtar dhe do të bëjë të mund
10 mijë euro për atentatin në Tiranë Mesditën e sotme, policia e Tiranës ka vendosur 10 mijë euro në dispozicion për personat që japin informacion për autori
Shqipëri- Serbi, FSHF në dispozicion të policisë listën e tifozëve FSHF do të vendosë në dispozicion të policisë së shtetit listën me emrat e të gjithë tifozëve që kanë blerë biletë, me q