999 rezultate për

dispozicion

Tërmeti në Itali, Renzi: Nuk do të ketë tenda për të pastrehët Këtë pasdite është zhvilluar mbledhja e jashtëzakonshme e qeverisë italiane mbi situatën e masat që duhen marrë pas tërm
Kosova në udhëkryq, 6 futbollistë presin "ok-in" nga FIFA Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se është i shqetësuar me faktin se ende nuk e di nëse do t’
Irani mund të vërë baza të tjera ajrore në dispozicion të Rusisë Ministri iranian i Mbrojtjes, Hossein Deqhan deklaroi të shtunën se Teherani mund t’i lejojë avionët luftarakë rusë që t
Surprizon të fejuarën, futbollisti merr një ishull në dispozicion Futbollisti Garet Bale i ka bërë një surprizë mjaft të bukur të fejuarës së tij, e cila tashmë mund të quhet edhe bashkë
Venger me një surprizë për Shkodran Mustafin Gjatë një konference të dhënë së fundmi, trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, ka lënë të hapur mundësinë e transferimit t
Larijani: Nuk kemi vënë asnjë bazë ajrore në dispozicion të Rusisë Avionët luftarakë rusë Su-34 u ngritën dje nga në bazë ajrore në Iran dhe kryen bombardime kundër grupit Shteti Islamik
Njihuni me funksionet e reja të Microsoft Word (VIDEO) Microsoft Word Researcher është një shërbim i ri të cilin e ka prezantuar sot Microsoft. Shërbimi më i ri në kuadër t
Ky është formacioni i frikshëm Juves me Higuain (FOTO) Me nënshkrimin e Gonzalo Higuain nga Napoli për 90 milionë euro, Juventusi tani është shndërruar kandidate serioze për t
Robben pa fat, ja sa do të qëndrojë jashtë fushave Nuk kanë fund dëmtimet për Arjen Robben. Holandezi në miqësore ndaj modestëve të Lippsadt, u detyrua të largohej nga fus
HP Elite x3 së shpejti në treg (FOTO LAJM) Së fundmi është raportuar se smartfoni i ardhshëm i kompanisë HP së fundmi ka prezantuar Elite x3 me Windoës 10, i cil
Small Fresh 4 telefoni më i ri ZTE Small Fresh 4, është smartfoni më i ri i hedhë në treg nga ZTE, që ndryshe njihet si pasardhës Small Fresh 3. Small Fres
Formacioni ideal i finales së madhe Portugali-Francë (FOTO LAJM) Europiani ka vetëm një ndeshje për të zhvilluar, teksa Portugalia dhe Franca janë në detajet e fundit të zgjidhjes së fo
Belgjika rikuperon yllin e skuadrës, ja formacionet zyrtare (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet çerekfinalja e dytë që vendos përballë Belgjikën me Uellsin. Belgët kanë disa probleme me d
United 200 milionë paund për Mourinhon, ja yjet që vijnë (FOTO LAJM) Jose Mourinho shumë shpejtë do të zyrtarizohet në krye të Manchester Unitedit, për të zëvendësuar Louis van Gaal. Syn
Lenovo ZUK Z2 Pro del në treg (FOTO LAJM) Lenovo ZUK Z2 Pro është një nga telefonat më të ri të dalë në treg. ZUK Z2 Pro ka procesor Snapdragon 820 me RAM 6GB,
Facebook Moments vjen edhe në Evropë! Aplikacioni Facebook Moments është lanccuar në SHBA vitin e kaluar, dhe tani aplikacioni është në dispozicion në Kanada
Van Gaal lë jashtë Championsit Guardiolën? Pep Guardiola mund të mos jetë pjesë e Champions League në sezonin e ardhshë, Barazimi përballë Arsenal ka vendosur në r
Basha: Zyrat e shtetit në dispozicion të Shullazit e banditëve Pas vendimit të grupit për bojkot të Kuvendit si qëndrim për përjashtimin pa bazë ligjore (sikundër e ka cilësuar Basha)
Samsung prezanton versionin e ri të Galaxy S7 dhe S7 edge (FOTO LAJM) Samsung së fundmi ka bërë prezantimin zyrtar të versionit më të ri të ngjyrës, rozë-ari, për pajisjet e saj të avancuara
Inter kërkon të kapë trenin e fundit për Champions, ja formacionet (FOTO) Sonte në mbrëmje Interi do të luajë shansin e fundit për të luajtur në Champions League sezonin e ardhshëm. Treni i fund