999 rezultate për

dispozicion

Zidane në telashe të mëdha, në Mallorca shkon me shumë mungesa Real Madrid do të luajë me gjysmën e skuadrës ndaj Mallorca të shtunën. Sipas medieve në Spanjë, Gareth Bale dhe Luka
Kuqezinjtë nisin ditën e dytë të stërvitjes, të gjithë në dispozicion të Rejës Dita e dytë e përgatitjeve për kuqezinjtë ka nisur që paraadite, më trajnerin dhe stafin e tij që kanë programuar një fa
Incident në Kuvend, dora e "hekurt" e Ruçit ndëshkon edhe Ministren e Mbrojtjes Gramoz Ruçi nuk është "dorë e hekurt" vetëm me opozitën. Gjatë seancës së sotme ai i ka ndërprerë fjalën ministres së Mb
Xherdan Shaqiri pëson një tjetër dëmtim Xherdan Shaqiri ka pësuar një dëmtim tjetër. Futbollisti me prejardhje nga Kosova nuk do të jetë në dispozicion të trajn
Bayern nuk do të ketë në dispozicion për disa javë yllin e ekipit Probleme nga infermieria për skuadrën kampione të Gjermanisë, Bayer Munich. Sipas medieve gjermane, mesfushori Leon G
Kombëtarja kryen seancën e tretë stërvitore, të gjithë në dispozicion të trajnerit Kombëtarja shqiptare zhvilloi këtë pasdite seancën e dytë për këtë të martë dhe të tretën në radhë, me ekipin që u shfaq
Prokuroria kërkesë PD për akuzat ndaj Agim Kajmakut Prokuroria ka vendosur ditën e sotme ti dërgojë një kërkesë Partisë Demokratike, ku kërkon t’i vërë në dispozicion çdo
Lirohen 6000 m2 plazh në Sektorin Rinia në Durrës, 2 të proceduar Policia e Durrësit në bashkëpunimin me Task-Forcën e ngritur nga Prefekti i Qarkut Durrës kanë vijuar operacionin për
Ademi: Të gjitha provat para 30 Qershorit ia dorëzova vëzhguesve të OSBE/ODIHR Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka njoftuar se ka patur një takim prej dy orësh me vëzhguesit e OSBE/ODIHR që m
2 mijë euro karburant në vit! Makinat qeveritare nuk ngopën duke djegur Gjysmë milioni euro karburant ka shpenzuar vitin e kaluar vetëm 1/3 e ministrive të Qeverisë së Kosovës. "Zëri" shkr
Skandal në Baku, Chelsea dhe Arsenali kanë vetëm 6 mijë bileta në dispozicion (FOTO LAJM) Chelsea dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në finalen e Europa League që do të zhvillohet në 29 maj në Baku të Az
Mbrojtësi i United humb Ligën e Kombeve të Afrikës Eirc Bailly i Manchester United ka dëmtuar ligamentet e gjurit të djathtë në sfidën ndaj Chelsea, për këtë ai nuk do të
"Meshkuj, hajdeni, jam në dispozicion", një nga gratë më të bukura në botë kërkon dashurinë Charlize Theron konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë. Ajo në vitin 2014 u bë e njohur për shkak se fi
Dëmtohet Xhaka, largohet nga grumbullimi Christian Panucci është munduar të justifikohet në sa herë që humb kombëtarja shqiptare, duke shprehur alibi për dëmtime
Barcelona konsideron shitjen e talentit francez Barcelona po shijon momemtet e mira pasi disa javësh skuadra e Valverdes nuk po merrte rezultatet e duhura. Ata shka
Gati është oferta e çmendur e Real Madritit Reali Madridi po mendon që ta thyejë një rekord tjetër, me shumën që ka në dispozicion mund ta thyej rekordin për shumën
Vetel e thotë hapur: Nuk jam i kënaqur nga "kokë kuqja" Vetel është shprehur se është i pakënaqur nga Ferrari. Ai ka deklaruar se pretendonte më shumë por ishte zhgënjyer ng
Zaev pranon takim me liderin e opozitës Jam në dispozicion për takim liderësh, deklaroi kryeministri Zoran Zaev, duke u përgjigjur pyetjes së gazetarëve a do të
ZTE ndërpret prodhimin e smartfonëve pas sanksioneve amerikane Pas telefonave të mençur ZTE në shumë vende nuk janë më në dispozicion në Kinë, kompania duhet të pranojë probleme. M
Paaftësia teknologjike e Gjykatës shtyn gjyqin për grabitësit e bankës Sseanca e sotme gjyqësore për të pandehurit Roland Liti dhe Alan Babameto të akuzuar për vjedhjen e 20 milionë lekëve n