999 rezultate për

diskutoje

Hovit: Brukseli do diskutojë rastin Kezharovski Raportuesi i Parlamentit evropian për Maqedoninë, Riçard Hovit ka shfaqur sot shqetësim serioz për lirinë e shprehjes dh
Vazhdojnë bisedimet në Bruksel Mes Kosovës dhe Serbisë vazhdojnë bisedimet edhe ditën e sotme. Pas bisedimeve të gjata ditën e djeshme nuk ka pasur një
Me 8 janar qeveria serbe diskuton mbi plaformën për Kosovën Në një mbledhje të veçantë, më 8 janar qeveria serbe pritet të diskutojë platformën e saj për Kosovën. Lajmi është bërë
Autonomia për veriun, Thaçit i kërkohet të betohet për flamur Lëvizja Vetëvendosje në seancën e sotme parlamentare ka kërkuar nga kryeministri i vendit Hashim Thaçi që të betohet par
BE diskuton për krizën në Portugali Pas kërkesës që Portugalia i bëri për ndihmë BE-së.Bashkimi Evropian sot do të diskutojë mbi masat dhe afatet për ndihmë
Nis protesta e PS para kryeministrisë Protestuesit e Partisë Socialiste kane mbërritur para selisë së kryeministrisë në Tiranë. Kryetari i PS, Edi Rama, është
Parlamenti europian do te diskutoje per Kosoven e Shqiperine Në Parlamentin Evropian zhvillohet sot një debat midis deputetëve dhe përfaqësues së lart&
G20 mos diskutoje vetem pagat e bankierve Problemi më i rëndësishëm ekonomik i botës sot nuk është ai i uljes apo ngritjes s&eu
Maqedonia pas pak do te diskutoje rreth njohjen e Kosoves Në Parlamentin e Maqedonisë sot pritet të diskutohet për rezolutën për njohjen e pavar&eum
Moisiu do te diskutoje sot me perfaqesues te PD per mbledhjen e parlamentit te ri Nje perfaqesi e maxhorances se djathte fituese e zgjedhjeve te 3 korrikut do te takohet sot me kreun e shtetit, Alfred M
Komisioni i jashtem i kuvendit do te diskutoje nje rezolute per zhvillimet ne Kosove Komisioni i jashtem i kuvendit do te diskutoje nje draft-rezolute per zhvillimet ne Kosove.Ne draft verehet se zgjidhja